Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Artykuły biurowe

  • profesionalna komunikacja
  • z kolorami specjalnymi i uszlachetnieniem

 

Materiały biurowe o szerokim zakresie zastosowań

W codziennym dniu pracy biurowej niezbędne są proste, ale skuteczne akcesoria, takie jak notesy do pisania, kalendarze lub teczki. Ponadto wiele produktów z sektora artykułów biurowych, takich jak druk wizytówek, teczki prezentacyjne czy koperty, odgrywa ważną rolę w kontaktach z klientami, partnerami biznesowymi lub zainteresowanymi osobami. Z tego względu bardzo ważne jest wyposażenie tych produktów w unikalne logo.

Dzięki szerokiej gamie usług oferowanych przez naszą drukarnię internetową możesz wyposażyć całe swoje biuro w ważne materiały do pracy lub materiały reklamowe, od wizytówek po podkładki na biurko w formacie A2. Oprócz bardzo dobrego stosunku ceny do jakości i wydajności, można oczekiwać bezpłatnych przykładowych broszur, kompetentnych porad specjalistów oraz szczegółowego przewodnika w dziedzinie druku.

Różnorodność produktów SAXOPRINT dla Twojej firmy

Dzięki naszej ofercie artykułów biurowych możesz nie tylko drukować papier firmowy lub pojedyncze, samoprzylepne karteczki na notatki. Otrzymujesz również profesjonalną prezentację biznesową, która budzi zaufanie klientów lub partnerów biznesowych. Doskonale skoordynowane nośniki reklamowe i materiały biurowe pozostawiają uporządkowane, dobrze ustrukturyzowane wrażenie, co z kolei wpływa na postrzeganie Twoich produktów lub usług.

SAXOPRINT oferuje szeroką gamę formatów, grubości papieru i opcji wykańczania do drukowania notatników, papieru firmowego, dokumentów, segregatorów i teczek. Dzięki dokładnej obróbce i możliwości indywidualnego dopasowania artykułów biurowych do Twojej firmy, otrzymasz doskonałą bazę do profesjonalnej komunikacji biznesowej.

Ze względu na różnorodność wyposażenia biurowego istnieje oczywiście również wiele obszarów zastosowań, np.:

  • poczta służbowa (materiały piśmiennicze, koperty)
  • wydruki z wizerunkiem korporacyjnym (papier firmowy)
  • dokumenty seminaryjne (teczki prezentacyjne, segregatory)
  • notatki osobiste i notatki ze spotkań służbowych (notatniki)
  • prezenty promocyjne dla klientów, wnioskodawców, zainteresowanych osób(kalendarze, karteczki samoprzylepne)
  • zestawienie pakietów informacyjnych (teczki ofertowe)
  • materiały biurowe (drukowane notatniki, podkładki na biurko, segregatory)

Artykuły biurowe odgrywają również ważną rolę podczas targów – aby uczynić swoją firmę znaną, promować swój wizerunek lub wzmocnić swoją markę. Karteczki samoprzylepne, notatniki lub kalendarze są popularnym prezentem podczas negocjacji lub rozmów handlowych i nie mogą być przeoczone na jakichkolwiek targach handlowych.

Wskazówki dotyczące projektowania materiałów biurowych

Jak już wspomniano, oprócz różnych formatów, w zależności od materiału biurowego, można również wybrać rodzaj uszlachetnienia z szerokiej gamy usług wykończeniowych. Wizytówki na przykład mogą być na życzenie uszlachetnione poprzez foliowanie celofanem lub pokrycie lakierem UV. karteczki samoprzylepne oferujemy nie tylko w standardowej formie bez okładki, ale również z miękką lub twardą okładką.

Możesz uzyskać pomoc w prawidłowym tworzeniu układu graficznego, korzystając z naszych naszych bezpłatnych szablonów do druku, które są dostępne dla wszystkich produktów z sektora materiałów biurowych. Wystarczy wybrać żądany produkt, np. druk papieru firmowego lub karteczek samoprzylepnych, a następnie dalsze funkcje, takie jak ostateczny format i typ obróbki. Wtedy można uzyskać szablon odpowiadający podanym wymaganiom informacyjnym, który zawiera wszystkie ważne wskazówki dotyczące przygotowania pliku do druku.

Zlecenie druku artykułów biurowych przez SAXOPRINT – proces zamawiania

Nasz bezpłatny wzornik papieru oferuje przegląd wszystkich rodzajów papieru, których używamy i umożliwia zapoznanie się z naszą wyjątkową jakością druku oraz możliwościami uszlachetniania. Dzięki temu uzyskasz doskonały wgląd w naszą ofertę usług w zakresie materiałów biurowych, zarówno pod względem wyglądu, jak i tego, jakie są one w dotyku.

Po podjęciu decyzji o wyborze materiału i dalszych opcji obróbki i zaprojektowaniu układu graficznego, zaloguj się na swoje konto klienta lub utwórz nowe konto klienta. Następnie wybierz w masce konfiguracji formaty, kolory, numery stron jak i inne cechy i umieść produkt w koszyku. Następnie podaj adres dostawy i wyślij zamówienie. Dopiero wtedy możesz przesłać swój plik do druku dla wizytówek, notatników lub innych artykułów biurowych.

Szablony do druku poddajemy szczegółowej analizie i w przypadku rozbieżności w szablonach będziemy informować Cię e-mailem. W ten sposób gwarantujemy perfekcyjny druk materiałów biurowych.

Reprezentuj swoją firmę profesjonalnie i indywidualnie

Jednolity design korporacyjny jest jednym z fundamentów sukcesu firmy. Motyw przewodni identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa podkreśla jego kompetencje i powagę. Z SAXOPRINT dostosujesz wszystkie materiały biurowe do swojego wizerunku korporacyjnego i pokażesz, że jesteś firmą godną zaufania, o przejrzystej strukturze i niepowtarzalnej osobowości.