Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Papier firmowy

Skalkuluj i wydrukuj
Nasza oferta dla Ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto  
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku danych?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Expres
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Masa papieru
 • Egzemplarz
 • Ogółem
 •  
 •  
Warto widzieć o drukowaniu papieru firmowego

Znasz to? Korespondencja drogą pocztową musi być wysłana w trybie pilnym, a po zajrzeniu do magazynu zauważysz, że zapasy papieru firmowego są na wyczerpaniu. To oznacza, że trzeba zatroszczyć się o szybkie zaopatrzenie. Do wydruku blankietów można użyć oczywiście firmową laserówkę lub wolniejszą drukarkę atramentową. Ale wtedy od razu zdajesz sobie sprawę, że nawet papier firmy powinien być najwyższej jakości. W końcu papier firmowy reprezentuje Twoją firmę i Ciebie samego. To Twoja wizytówka, a nikt nie chce pozostawić nieprofesjonalnego wrażenia przez źle wydrukowany papier firmowy. Teraz my, jako Drukarnia online, wchodzimy do gry. Drukowanie papieru firmowego w wysokiej jakości procesie offsetowym - po prostu online w SAXOPRINT. Wszystko zaczyna się od wysokiej jakości wzornictwa Twojego papieru firmowego. Jeśli spełniasz wymagania, możesz oczywiście zaprojektować samodzielnie własny papier firmowy. Skorzystaj w tym celu z dostępnych online szablonów z naszego serwisu. W przeciwnym razie zatrudniasz agencję, która stworzy papier firmowy w stylu korporacyjnym. W zależności od formy prawnej spółki, informacje takie jak: dyrektor zarządzający, wpis do rejestru handlowego, numer identyfikacji podatkowej są wymagane w dokumentach przedsiębiorstwa. Na odwrocie strony istnieje możliwość umieszczenia listy ogólnych warunków handlowych. W przypadku drukowania papieru firmowego lub zamawiania go w trybie online w SAXOPRINT należy upewnić się, że posiadane dane do druku są zgodne z jednolitymi znakami firmowymi. Oczywiście, główny nacisk położony jest na logo. W celu odtworzenia kolorystyki w taki sam sposób, jak w przypadku wzornictwa firmowego, oferujemy Państwu możliwość wyboru do druku offsetowego specjalnego koloru z palety kolorystycznej HKS. Papier firmowy od SAXOPRINT jest dostępny w trzech różnych gramaturach i nadaje się oczywiście do kopiarek oraz drukarek atramentowych i laserowych.

Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa