Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Pieczątki

  • okrągłe i czworokątne powierzchnie pieczątek
  • do wyboru różne kolory tuszy
  • wymienne płytki tekstowe do pieczątek do zamówienia oddzielnie

Przegląd wszystkich modeli pieczątek SAXOPRINT

Profesionalne pieczątki firmowe z SAXOPRINT

Pieczątki są sprawdzoną pomocą dla pracowników biurowych i urzędników. Są one używane do adresowania poczty wychodzącej, kontroli i odbioru towarów oraz jako znaczniki daty dla poczty przychodzącej. Przedsiębiorstwa posługują się pieczątkami firmowymi z logo do oznaczania podpisanych zamówień, zleceń lub innych dokumentów. Pieczątki nadawcy są przydatne w przypadku poczty wychodzącej, aby szybko umieścić adres nadawcy na kopercie. W przypadku dużych ilości, które muszą być stemplowane, jest to prawdziwa ulga w porównaniu do zwykłego zaadresowywania. Dalsze praktyczne przykłady:

  • księgowi i doradcy podatkowi używają pieczęci księgowych lub znaczków przypisania konta do oznaczania i jednolitego znakowania dokumentów
  • okrągłe pieczątki drewniane mają zazwyczaj jakiś motyw i są zwykle używane jako pieczęć urzędowa, pieczęć klubowa lub pieczęć nauczyciela.
  • prostokątne pieczątki drewniane opatrzone są napisami i są używane przez urzędników i innych pracowników do segregowania dokumentów.
  • automatyczne pieczątki z logo lub bez służą jako datowniki dla dokumentów przychodzących lub do opatrywania podpisów.
  • numeratory, pieczątki z numerami służą do oznaczania i numerowania.

Ze względu na te liczne możliwości zastosowania, pieczątki urzędowe, biurowe i firmowe mają różne wymagania co do wielkości, kształtu i obsługi. Dlatego też w naszej drukarni oferujemy Państwu duży wybór stempli, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Sparen Sie Zeit und Aufwand für handschriftliche Texte und bestellen Sie unsere Markenprodukte Trodat Printy, Trodat Professional oder Colop Green Line. Exakte Druckbilder auf der Textplatte sind selbstverständlich für uns!

Pieczątki drewniane - naturalne i eleganckie

Nasze klasyczne pieczątki drewniane można zamówić w kształcie okrągłym lub prostokątnym. W sumie dostępnych jest dziesięć różnych rozmiarów odbitek. Okrągłe pieczątki są idealne do logo i motywów, podczas gdy prostokątne pieczątki są odpowiednie do pieczętowania wszelkiego rodzaju obrazów i tekstów. Drewniane pieczątki są bardzo popularne wśród urzędów i instytucji publicznych. W porównaniu z automatycznymi stemplami zawsze wymagana jest dodatkowa podkładka pod pieczątkę.

Materiał, z którego wykonane są nasze pieczątki drewniane, składa się z gładkiego drewna bukowego. To sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i bezpieczne w użyciu. Przydatny uchwyt doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni i pozwala na optymalne umieszczenie obrazu pieczątki. Uchwyt zmniejsza również poślizg. Warstwa pianki gumowej jest niezawodna do stemplowania i może być łatwo czyszczona wilgotną ściereczką.


Pieczątki Green Line - trwałe i wysokiej jakości

W przypadku pieczątek Green Line firmy Colop można wybierać pomiędzy modelami Classic 2300 i 2600 oraz modelami Printer 20, 30 i 40. To, co je wszystkie łączy, to szczególnie przyjazna dla środowiska i zrównoważona produkcja. Modele Printer wykonane są w co najmniej 75% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. We wszystkich modelach można wymieniać zarówno tabliczkę z tekstem, jak i zintegrowaną podkładkę pod stempel.


Pieczątki Printy - małe, lekkie i szykowne

Pieczątki Printy od producenta Trodat są kompaktowymi towarzyszami w codziennym życiu biurowym. W wielu modelach Printy można wybierać pomiędzy różnymi kolorami obudowy. Obudowa jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego i wyposażona w zintegrowaną podkładkę pod stempel i tabliczkę z gumy odpornej na działanie rozpuszczalników. Podkładkę pod pieczątkę można zmienić w kilku prostych krokach. Tabliczkę z tekstem można również łatwo wymienić.


Pieczątki Professional - trwały produkt, optymalny komfort użytkowania

Pieczątki Professional od producenta Trodat sprostają każdemu wyzwaniu w biurze i są szczególnie wytrzymałe i trwałe. Obudowa wykonana jest z metalu i pokryta wysokiej jakości tworzywem sztucznym, wbudowana jest podkładka pod pieczątkę w żądanym kolorze i indywidualnie zaprojektowana tabliczka z tekstem. Zarówno podkładka pod pieczątkę, jak i tabliczka tekstowa mogą być wymieniane.