Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Z zabezpieczeniem i certyfikatem

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa, zapewniamy sprawny proces zakupu i gwarantujemy Ci dzięki Trusted Shops i SSL
maksymalną kontrolę jakości.


sslTrusted Shops
Bezpieczne zakupy z SAXOPRINT i Trusted Shops

Otrzymaliśmy znany znak jakości Trusted Shops, który od 1999 roku oznacza bezpieczne zakupy w Internecie.

Twoje korzyści, jako naszego klienta, w skrócie:

  1. Jesteśmy przedsiębiorstwem certyfikowanym i kontrolowanym przez zewnętrznych ekspertów.Twoje korzyści jako naszego klienta w skrócie:
  2. Kompleksowa ochrona kupującego w przypadku niedostarczenia lub zwrotu towarów
  3. Zwrot nadpłaty przy nadużyciu karty kredytowej
  4. Szybkie, nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i sporów

Podczas certyfikacji wszyscy handlowcy muszą przejść obszerne testy bezpieczeństwa. Dokładnie analizowanych jest ponad 100 indywidualnych kryteriów z zakresu zdolności kredytowej, technologii bezpieczeństwa, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych, obsługi klienta i ochrony danych. Kryteria te są stale dostosowywane do najnowszych osiągnięć w zakresie orzecznictwa i ochrony konsumentów.

W przypadku jakichkolwiek problemów:

Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. W przypadku braku dostawy lub braku zwrotu płatności po odesłaniu towarów i niewłaściwego wykorzystania karty kredytowej. Z doświadczonym Centrum Obsługi Trusted Shops można skontaktować się za pośrednictwem systemu internetowego, poczty elektronicznej lub telefonu.


★★★★★ mówi więcej niż 1.000 słów
Kundenbewertungen von saxoprint.at

Na podstawie ocen klientów Trusted Shops nasi kupujący oceniają jakość SAXOPRINT, aby była ona widoczna dla innych odwiedzających. Ocena klienta składa się z oceny niezawodności Trusted Shops oraz opinii klientów o SAXOPRINT w kategoriach dostawy, towarów i obsługi klienta z ostatnich 12 miesięcy.

Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio w Trusted Shops.

 

Gwarantowana ochrona Twoich danych z SSL

Dzięki certyfikatowi SSL zapewniamy, że Twoje płatności i dane klienta pozostają poufne. Oznacza to, że poufne dane można przesyłać przez Internet z czystym sumieniem, ponieważ są one czytane wyłącznie przez nadawcę i odbiorcę.

Certyfikaty SSL chronią przed nieuprawnioną manipulacją w trzech krytycznych punktach:

  1. Certyfikat SSL umożliwia szyfrowanie poufnych danych podczas transakcji online.
  2. Każdy certyfikat SSL zawiera unikalne i uwierzytelnione informacje o właścicielu certyfikatu.
  3. Jednostka certyfikująca weryfikuje tożsamość posiadacza certyfikatu podczas wydawania certyfikatu.

Jak rozpoznać połączenie SSL?

Kiedy odwiedzasz bezpieczną stronę internetową, certyfikat SSL dostarcza informacji o serwerze internetowym i ustanawia szyfrowane połączenie. Proces ten odbywa się w ułamku sekundy. Pewność, jak również widoczne oznakowanie w przeglądarce internetowej, że prawidłowe połączenie jest obecne, można rozpoznać po połączeniu SSL https.

Połączenie SSL https jest pokazywane na przykład w procesie rejestracji lub zamówienia, ponieważ tam są przesyłane poufne dane. Umożliwiamy Ci zaufane zakupy i przesyłanie Twoich danych.

 
Ochrona i pewność danych

Z tego powodu współpracujemy z zewnętrznym inspektorem ochrony danych, panem Thomasem Iberlem, który jest odpowiedzialny za przestrzeganie prawa ochrony danych w firmie. Posiada on niezbędną wiedzę fachową, a w szczególności zapewnia właściwe wykorzystanie programów do przetwarzania danych. Ponadto prowadzi regularne szkolenia dla pracowników na temat odpowiedzialnego obchodzenia się z danymi pracowników, klientów i dostawców.