Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Z zabezpieczeniem i certyfikatem

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa, zapewniamy sprawny proces zakupu i gwarantujemy Ci dzięki SSL
maksymalną kontrolę jakości.


ssl
Gwarantowana ochrona Twoich danych z SSL

Dzięki certyfikatowi SSL zapewniamy, że Twoje płatności i dane klienta pozostają poufne. Oznacza to, że poufne dane można przesyłać przez Internet z czystym sumieniem, ponieważ są one czytane wyłącznie przez nadawcę i odbiorcę.

Certyfikaty SSL chronią przed nieuprawnioną manipulacją w trzech krytycznych punktach:

  1. Certyfikat SSL umożliwia szyfrowanie poufnych danych podczas transakcji online.
  2. Każdy certyfikat SSL zawiera unikalne i uwierzytelnione informacje o właścicielu certyfikatu.
  3. Jednostka certyfikująca weryfikuje tożsamość posiadacza certyfikatu podczas wydawania certyfikatu.

Jak rozpoznać połączenie SSL?

Kiedy odwiedzasz bezpieczną stronę internetową, certyfikat SSL dostarcza informacji o serwerze internetowym i ustanawia szyfrowane połączenie. Proces ten odbywa się w ułamku sekundy. Pewność, jak również widoczne oznakowanie w przeglądarce internetowej, że prawidłowe połączenie jest obecne, można rozpoznać po połączeniu SSL https.

Połączenie SSL https jest pokazywane na przykład w procesie rejestracji lub zamówienia, ponieważ tam są przesyłane poufne dane. Umożliwiamy Ci zaufane zakupy i przesyłanie Twoich danych.

 
Ochrona i pewność danych

Z tego powodu współpracujemy z zewnętrznym inspektorem ochrony danych, panem Thomasem Iberlem, który jest odpowiedzialny za przestrzeganie prawa ochrony danych w firmie. Posiada on niezbędną wiedzę fachową, a w szczególności zapewnia właściwe wykorzystanie programów do przetwarzania danych. Ponadto prowadzi regularne szkolenia dla pracowników na temat odpowiedzialnego obchodzenia się z danymi pracowników, klientów i dostawców.