Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Brak ukrytych kosztów

Wszystkie ceny można sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Koszty wysyłki są zawsze wliczone w cenę. Ponadto można pobrać i zapisać konfigurację produktu jako 14-dniową gwarantowaną ofertę cenową w postaci pliku PDF.
Wszystko w cenie
Na podstawie naszych kalkulacji otrzymasz kompletną cenę i wyraźnie zobaczysz, jakie koszty są związane z Twoim produktem. Cena obejmuje drukowanie, dalsze przetwarzanie, podatek VAT i koszty wysyłki. W ten sposób można zobaczyć pełną cenę przed rozpoczęciem procesu zamówienia.

Gwarancja ceny w ciągu 14 dni

Aby móc zaoferować Ci jeszcze większą przejrzystość, masz możliwość wydrukowania odpowiedniej oferty. Ma to tę zaletę, że nie trzeba składać zamówień aby uzyskać szczegółowy przegląd kosztów do poniesiena - czarno na białym. Po prostu obliczyć żądany produkt w żądanym nakładzie z pożądaną specyfikacją. Oferta zostanie utworzona w formie pliku PDF i przesłana do Ciebie e-mailem. Oferta ta jest ważna, niezależnie od zmian cen, 14 dni i pozostawia Ci wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji o zamówieniu.

Oprócz gwarancji cenowej oferujemy Ci również ochronę kupującego do kwoty 10.000 zł. Nasz certyfikat Trusted Shop sprawia, że kupujesz u nas bezpiecznie. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Jeśli nadal masz pytania dotyczące zamawiania, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Chętnie zajmiemy się Twoimi życzeniami i doradzimy Ci w sprawie Twojego zlecenia.