Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Gastronomia & wydarzenia

 • dla restauracji, kawiarni i wydarzeń
 • z drukiem pełnopowierzchniowym
 • na potrzeby branży gastronomicznej

Druki dla gastronomii - uczta dla oczu gości

Dzięki naszym drukom dla gastronomii możesz sprawić, że wizyta w Twojej restauracji stanie się przyjemnym doświadczeniem. Menu i inne drukowane artykuły gastronomiczne są wizytówką Twojej firmy. Gustowny design i wysoka jakość jest zatem niezbędna.

SAXOPRINT jest idealnym partnerem dla wyrafinowanego druku dla gastronomii. Nasze produkty odzwierciedlają wieloletnie doświadczenie i zastosowanie najnowocześniejszych maszyn drukarskich w postaci olśniewających kolorów i najlepszej jakości druku. Szeroka gama produktów i różnorodne opcje konfiguracji pozwalają szybko i łatwo zaprojektować menu i inne druki dla gastronomii, aby spełnić Twoje życzenia i pomysły.

Od prostego menu do stojaków stołowych – Wszystko dla Twojej restauracji

Oferujemy Państwu różnorodne rozwiązania w zakresie druku dla gastronomii, dzięki którym mogą Państwo pozostawić niezapomniane wrażenie na swoich gościach. Dzięki doskonałej kolorystyce i profesjonalnej obróbce naszych artykułów dla gastronomii, Twoja firma zostanie zaprezentowana przekonująco i atrakcyjnie. Gustownie zaprojektowane i wdrukowane w wysokiej jakości karty dań pobudzają apetyt i sprawiają, że klienci chętnie odwiedzają Twoją restaurację. Na stojaku stołowym stojącym w centrum zestawy stołowej, można umieścić smaczne napoje lub rekomendowane pozycje menu, podobne jak w przypadku drukowanych podkładek na biurko, w biurze, z unikalnym motywem dla dopełnienia harmonijnego wyglądu stołu.

Zwłaszcza w plenerze, piękne menu lub kusząco wyglądający stół przyciąga jak magnes, który na pierwszy rzut oka musi przekonać klienta. Jest to wystarczający powód, aby przywiązywać dużą wagę do jakości i powierzyć druki dla gastronomii w ręce profesjonalnej drukarni internetowej. SAXOPRINT oferuje Państwu wszystkie ważne produkty drukowane, których nie może zabraknąć restauracji. W naszej ofercie znajdziesz:

Bloczki kelnerskie od SAXOPRINT – lukier na torcie dla uzyskania doskonałego wizerunku w gastronomii

Szczegóły pokazują, jak pierwszorzędnie i dobrze zarządzana jest restauracja. Przekonujące menu i wspaniała atmosfera to tylko początek udanej prezentacji Twojego biznesu gastronomicznego. Aby uzyskać harmonijny obraz całości, koncepcja i wzornictwo firmowe powinny łączyć każdy element firmy. Nawet w przypadku bloczków kelnerskich, nie musisz uciekać się do produktów masowych lub nudnych, białych, ale możesz udowodnić swoją miłość do szczegółów i smaku.

Udekoruj narzędzia robocze personelu serwisowego. W SAXOPRINT możesz wydrukować bloczki kelnerskie dla swojej firmy w rozsądnej cenie, które przekonają Cię na całej linii swoim wyglądem i jakością wykonania. Nasze blokczi kelnerskie są nie tylko wizualną gratką, są one również zaprojektowane tak, aby były idealne dopasowane do porzeb restauracji i umożliwiały efektywną pracę.

Dzięki pierwszorzędnej jakości wykonania i grubości papieru 80 lub 90 g/m² bloczki kelnerskie są idealne do szybkiego zapisywania w pozycji stojącej zamówień lub dodatkowych życzeń klientów. Mocny pasek kleju na górnej krawędzi zapewnia doskonałe łączenie nawet przy częstym użytkowaniu, podczas gdy pojedyncze arkusze są nadal łatwe do oderwania.

Produkcja bloczków kelnerskich w indywidualnej konfiguracji

Szczególnie praktyczne są otwory do zawieszania lub wpinania notatek. Jeśli zlecisz drukowane bloczków kelnerskich w SAXOPRINT, dzięki szerokiej gamie opcji konfiguracji, możesz dostosować doskonale ten produkt do swoich gustów i firmy.

Dostępne są następujące opcje drukowania bloczków kelnerskich:

 • 6 różnych formatów od długiego formatu DIN do formatu DIN A4
 • 80 lub 90 g/m² papier do kopiwania/drukowania
 • 25 lub 50 arkuszy
 • różne otwory

Gustownie zaprojektowane i wydrukowane w wysokiej jakości, bloki kelnerskie nadają odpowiedni smak wizerunkowi Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy zamawiasz 100 czy nawet 5.000 egzemplarzy, drukując w naszej drukarni, korzystasz z atrakcyjnych cen, najwyższej jakości i szerokiego zakresu usług. Obejmuje to na przykład wysyłkę pod 10 adresów. Jeśli posiadasz kilka lokali gastronomicznych i chcesz wyposażyć je wszystkie w nowe bloczki kelnerskie, ta opcja pomoże zaoszczędzić dużo pracy i czasu.

Więcej niż oferta dnia: Wysokiej jakości druk dla gastronomii w SAXOPRINT

Najlepsze materiały i mocne kolory to składniki udanych produktów do druku. Obsługujemy druk dla gastronomii w najwyższej jakości i korzystnej cenie. Jeśli zamówisz u nas karty menu, stojaki stołowe i wszystkie inne produkty online, otrzymasz artykuły dla gastronomii, którymi Ty i Twoi klienci będą cieszyć się równie dobrze.

Aby produkty pasowały do Twojej firmy i atmosfery, możesz indywidualnie zdefiniować materiał, kolor, uszlachetnienia i ostateczny format produktówów drukowanych dla Twojej restauracji. Skonfiguruj już teraz swoje druki online i przekonaj się o dużej różnorodności naszych produktów i silnym stosunku ceny do wydajności podczas drukowania Twoich potrzeb w branży gastronomicznej.

Ciesz się dużymi korzyściami druku dla gastronomii

Rozpieszczaj nie tylko podniebienie ale także oko swoich gości. Każdy produkt jest mozaiką dobrze przemyślanej prezentacji firmy i dzięki jakości i niezbędnej wiedzy fachowej, zapewniamy stworzenie harmonijnego obrazu całości. Jako jedna z największych firm poligraficznych, zawsze przywiązujemy dużą wagę do niezawodnej i zorientowanej na klienta pracy. Chcemy, abyście był zadowolony zarówno z naszej pracy, jak i z naszego serwisu. Dlatego oferujemy naszym klientom szereg atrakcyjnych zalet przy zamawianiu ich produktów do druku:

 • przestrzeganie terminów dostaw
 • atrakcyjne moźliwości dla partnerów handlowych
 • darmowe szablony druku
 • bezpłatna kontrola podstawowa danych do druku
 • indywidualne i kompetentne doradztwo

Indywidualnie drukowane materiały dla gastronomii w błyszczącej odsłonie

Twoja tożsamość jest odzwierciedlona w każdym produkcie drukowanym dla branży gastronomicznej. Nie serwuj swoim gościom nudngo menu, ale wzbogacić produkty o oryginalne pomysły i kreatywny design. Każdy, drukowany dla gastronomii produkt, jest szansą, aby zrobić pozytywne wrażenie na gościach. Poprzez druk dla gastronomii doskonale prezentujemy Twoje pomysły i tworzymy unikalne druki o długotrwałej jakości. Ale nie jesteśmy profesjonalistami jedynie w dziedzinie druku dla gastronomii. Aby wzmocnić pozycję firmy na zewnątrz, możesz również drukować plakaty, ulotki, wizytówki i wiele innych produktów reklamowych małym kosztem. Aby przyciągnąć uwagę przypadkowych klientów do Twojego lokalu gastronomicznego, polecamy na przykład klasyczny ekran roll up z SAXOPRINT.