Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Bloczki gastronomiczne

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto
 
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Waga papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Bloczki gastronomiczne do notowania dla gości & partnerów biznesowych
Schreibblöcke für die Gastronomie online in verschiedenen Formaten druckenW każdym pokoju gościnnym niezbędny jest indywidualnie oznaczony marką bloczek w formacie DIN A6 lub DL. Doświadczenie pokazało, że jest on często używany do sporządzania krótkich notatek dla partnerów biznesowych i często jest zabierany ze sobą do dalszego wewnętrznego użytku w firmie. To samo dotyczy sprytnie rozmieszczonych bloczków podczas imprez cateringowych i konferencji. Jakiej lepszej reklamy może życzyć sobie prezes zarządu dla swojego lokalu?

Przede wszystkim dlatego, że każdy bloczek drukowany jest na papierze wysokiej jakości o gramaturze 80 g/m² lub 90 g/m² , a każda firma gastronomiczna znajduje w wysokich wymaganiach, jakie mamy odnośnie produkcji, obietnicę produktów wysokiej jakości. W zależności od okazji i grupy docelowej nasze bloczki gastronomiczne mogą być wyposażone w 2 lub 4 dziurkowania z 25 lub 50 kartkami.

Również w recepcji i w barze powinna być zawsze łatwo dostępna firmowy bloczek do pisania. Ponieważ często personel recepcji i obsługa baru udzielają gościom odręcznie napisanych porad i wskazówek dotyczących wycieczek, które często przechowywane są potem jako pamiątki. Oczywiście cały bloczek może być również zaoferowany gościowi do zabrania.


Bloczki do notowania- Nośnik wizerunku Twojej gastronomii!
Gastronomie-Schreibblöcke online als Imageträger druckenUdana gastronomia żyje przede wszystkim z rekomendacji. Do nabycia jest niewiele materiałów reklamowych, które wspomagają informację ustną tak efektywnie i po tak przystępnych cenach, jak bloczek do pisania indywidualnie i zgodnie z designem korporacyjnym firmy. Bloczki można bezproblemowo włączyć do bieżącej działalności gastronomicznej w różnorodnych miejscach, są niedrogie w druku i wyjątkowo efektywne jako komunikatory marki, nośniki wizerunku i praktyczne akcesoria.

Poniżej znajdują się informacje dotyczące różnych obszarów zastosowania gastronomicznych bloczków do pisania, pomysły na design oraz informacje pomocne przy procesie zamawiania.

Spersonalizowane bloczki do pisania nadają się w restauracji klasycznie jako bloczki dla kelnerów. Nasza drukarnia internetowa oferuje zatem mały format A7 i oczywiście klasyczny format DIN A6 dla użytku w gastronomii, odpowiedni do wszystkich kieszeni kelnerskich i fartuchów. Nasze wysokiej jakości wiązania klejowe utrzymują bloczki w niezmienionej formie, nawet przy częstym użyciu i permanentnym przewracaniu stron.

Te same formaty bloczków do pisania nadają się również do zastosowania w kulisach gastronomii, na przykład jako lista rzeczy do zrobienia dla kierowników, czy też jako lista wymaganych uzupełnień. Oczywiście każdy bloczek może być wydrukowany w innych powszechnie stosowanych formatach do DIN A4. Na przykład graficy szczególnie lubią atrakcyjny format DL, ponieważ nadaje się on idealnie do zastosowania oryginalnych rozwiązań w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
Drukuj bloczki do notowania według własnego projektu!
Nasza drukarnia oferuje zindywidualizowany druk bloczków gastronomicznych w nakładzie od 100 egzemplarzy za rozsądną cenę, co oznacza, że różne formy zastosowania tych bloczków mogą być testowane nawet przy niskim budżecie. Burza mózgów na temat "bloczków" z osobami odpowiedzialnymi za reklamę w firmie lub zaangażowanej agencji marketingowej może zaowocować innowacyjnymi możliwościami aplikacji bloczków i pomysłami na ich design. Wiele sugestii dotyczących nadruku znajduje się również na naszym blogu wewnętrznym.

Jeżeli chodzi o design, nasze możliwości projektowania online oferują dużą wszechstronność i pełną gamę możliwości. Dostępne są różne warianty od purystycznego projektu opartego na logo, po zastosowanie specjalnych kolorów HKS. wielu klientów z branży gastronomicznej korzysta z obu możliwości: zamawiają standardowy bloczek, który może być używany w każdej sytuacji, oraz indywidualnie zaprojektowane bloczki na specjalne okazje takie jak Boże Narodzenie, Walentynki itp. – w tym przypadku również warto zajrzeć na naszego bloga. Ponadto można dodać taki bloczek do przesyłek reklamowych i wykorzystać go jako przydatny dodatek gratisowy. Oczywiście oferujemy również druk na wszystkich innych nośnikach reklamy gastronomicznej, takich jak ulotki stojące składane, pojemnik na żywność typu lunchbox lub opakowania typu poduszka, podkładki na stół jak i karty menu i karty napojów.

Zamawianie bloków gastronomicznych w naszej drukarni jest tak proste, jak i korzystne cenowo. Format, gramatura papieru, ilość kartek i wysokość nakładu wybierane są na podstawie naszych szablonów wydruku online. Cenę można obliczyć natychmiast i bez zobowiązań za pomocą konfiguratora online. W zależności od wielkości zamówienia możliwe jest zauważalne stopniowe rozłożenie nakładów. Następnie można skorzystać z szablonów w linie, w kratkę lub czystych bądź przesłać swoje własne kompletne dane do wydruku. 
Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa