Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Karty dań i napojów

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto
 
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Waga papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Karty menu & karty napojów - jaki format pasuje?
Speisekarten online drucken in verschiedenen Formaten und BindungsartenDo stworzenia menu pizzerii idealnie nadaje się np. dwustronnie drukowana ulotka w formacie DL lub DIN A6. Małe kawiarnie i bistra lubią korzystać z folderów DIN A5 lub łączeń spiralowych. Ekskluzywne bary zazwyczaj preferują do swoich kart napojów wysokiej jakości broszurę o formacie DIN A4 uszlachetnioną lakierem UV w celu ochrony przed wilgocią i szybkim zużyciem.

SAXOPRINT jest Twoim specjalistą w zakresie drukowania artykułów gastronomicznych. Możemy wydrukować i dostarczyć karty menu lub karty napojów w prawie każdym możliwym formacie dla wszystkich sektorów branży gastronomicznej - na przykład DIN A4 dla restauracji i winiarni, lodziarni i barów koktajlowych, DIN A5 dla kawiarni i bistro, jak również małe formaty DL lub DIN A6 do produkcji reklamowych przesyłek pocztowych lub ulotek do wzięcia przez klientów.

Do produktów długotrwałego użytku polecamy uszlachetnienie lakierem UV. Oprócz wysokiej jakości produktu, doskonałego odzwierciedlenia kolorów oraz wysokiego połysku, powierzchnia wybranego produktu staje się bardziej odporna na zniszczenia i mniej podatna na zarysowania. Należy pamiętać, że powłoka lakieru UV nie zapewnia żadnej ochrony krawędzi drukowanego produktu i tym samym nie jest nadająca się do mycia ani wodoodporna.
Karta menu- wizytówka twojego lokalu gastronomicznego!
W zależności od rodzaju działalności gastronomicznej i wielkości lokalu, zostały wypracowane pewne standardy druku. Pierwsze pytanie przy wyborze formatu karty menu lub karty napojów dotyczy oczywiście zakresu własnej oferty, drugie dotyczy celu. Czy jest to ulotka dotycząca własnej oferty restauracyjnej, czy też do zabrania przez serwis dostawczy, folder dla baru z fast foodem, czy też wysokiej jakości broszura dla gospody, modnej restauracji czy wysokiej klasy baru?
Rodzaje łączenia kart menu & kart napojów
Speisekarten - Die Visitenkarte Ihrer Gastronomie Również rodzaj łączenia kart menu musi być dokładnie przemyślany.

Czterostronicowy folder reklamowy wystarczy tylko złożyć. W przypadku wysokiej jakości karty menu dla restauracji, baru lub lodziarni, lepszym rozwiązaniem jest zszywanie zszywkami lub łączenie spiralowe. To ostatnie w szczególności umożliwia gościom łatwe i intuicyjne użycie, ponieważ można bez problemu przekładać poszczególne strony kart napojów lub menu.

Nie musisz drukować dużej ilości kart menu, które są do dyspozycji klienta w restauracji. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku folderów pizzerii ekspresowej. Ale nawet niskie nakłady można zamówić online po przystępnych cenach i indywidualnie jezaprojektować.

Oprócz kart napojów i kart menu nasza drukarnia oferuje również inne produkty gastronomiczne, które mogą być indywidualnie projektowane i drukowane: podkładki na stół, ulotki składane stojące do wykorzystania w różnego rodzaju celach reklamowych, pudełka na prezenty, opakowania typu poduszka jak i bloczki i notesy.


Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa