Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Podkładki na stół

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto
 
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Waga papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Podkładki na stół - dlatego, że jemy również oczami!

Tischsets online drucken für verschiedene AnlässeJemy również oczami. Dotyczy to nie tylko samego jedzenia, ale również nakrycia stołu. Szczególnie w restauracji, ale także ogólnie w gastronomii, klient oczekuje ładnej dekoracji i zadbanej atmosfery. Tradycyjne obrusy stołowe wyglądają dobrze, ale mają pewne wady: cena zakupu jest stosunkowo wysoka, a obrusy muszą być stale wymieniane i czyszczone. Jest to istotny czynnik kosztowy podczas eksploatacji, niezależnie od tego, czy jest to hotel, restauracja, bar czy restauracja fast food.

Z drugiej strony, zadrukowane podkładki na stół są szybko usuwane i ponownie wydawane, zawsze wyglądają świeżo, a ponadto zapewniają większą higienę.

Podkładki na stół papierowe idealnie nadają się jako wkładki antypoślizgowe do tacek w stołówkach, piekarniach samoobsługowych lub bufetach. Można je również używać jednocześnie jako karty menu/napojów w połączeniu z odpowiednimi zdjęciami. W ten sposób można u klienta wzbudzić chęć na kolejną wizytę.

Podkładki na stół przede wszystkim mogą być doskonałym nośnikiem reklamy, czy to dla własnej firmy, dla własnej imprezy, czy też dla innych firm, np. z najbliższej okolicy. W ten sposób można nawet zarobić dodatkowe pieniądze, drukując podkładki na stół- lub stworzyć zupełnie nowe możliwości współpracy. Dla przedsiębiorstw z dużą częstotliwością obsługi klienta jest to dobry pomysł, aby wydrukować podkładki ofertami specjalnymi - na przykład "menu tygodnia" lub "oferta miesiąca". Zaprojektowane w ten sposób podkładki z papieru przyciągają wzrok.

Drukuj podkładki na stół według własnegoi projektu!
Tischsets im eigenen Design online druckenDlaczego nie wyłożyć innych podkładek na Boże Narodzenie niż na Wielkanoc? A może zabawne podkładki do rysowania dla dzieci?

Na naszej stronie internetowej udostępniamy ładny szablon do pobrania.  Również na specjalne okazje, takie jak ślub, przyjęcie urodzinowe w restauracji, warto wydrukować na podkładce odpowiedni wzór. Niektórzy klienci lubią zabrać wtedy taką podkładkę na pamiątkę.

Oprócz podkładek na stół nasza drukarnia oferuje także szereg innych produktów gastronomicznych, które mogą być również drukowane indywidualnie dla każdego klienta: karty menu i karty napojów na każdą okazję, ulotki składane do postawienia na stół, opakowania, jak również notatniki i notesy.Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa