Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Ulotki składane do postawienia

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto
 
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Waga papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Idealna prezentacja- ulotki składane do postawienia do druku w różnych formatach
Drucken Sie Tischaufsteller in bester Qualität W zależności od pożądanego celu, dostępnych jest kilka formatów. Przedłużony format DL można wybrać w przypadku, gdy ulotka składana do postawienia powinna zawierać wiele informacji. Jest to klasyczny format ulotki. Podstawą jest nietypowy rozmiar arkusza o długości 198 mm i szerokości 210 mm. Poprzez zagięcie pionowe po środku powstaje ulotka składana stojąca o szerokości 99 milimetrów i wysokości 210 milimetrów, na której można drukować z czterech stron.

Format ten jest idealny do zwrócenia uwagi na codzienną zmianę menu obiadowego lub do zaprezentowania małego kalendarza wydarzeń. Ponadto, czterostronne ulotki do postawienia umożliwiają zarezerwowanie niewielkich powierzchni reklamowych, np. dla browaru lub firmy taksówkarskiej.

Przy okazji jakiegoś wydarzenia, spotkania biznesowego lub uroczystości, format DL nadaje się idealnie do przedstawienia przebiegu wydarzenia, programu lub jako dodatek do menu. Ulotki stojące jako miejscówki w formacie poziomym DIN A6 to miły sposób na powitanie uczestników lub gości imprezy. Stwarzają one miejsce enie tylko na osobiste powitanie.

Na kartach miejscowych DIN A6 jest wystarczająco dużo miejsca, aby na przykład zwrócić uwagę na koktajl wieczoru. W formacie pionowym rozmiar ten można wykorzystać do promocji poszczególnych wydarzeń.

Jeśli wiadomość ma być bardziej imponująca poprzez wydruk obrazów, można również wziąć pod uwagę większy format - DIN A5. Ulotki stojące tej wielkości są doskonale widoczne na stole w celu zwiększenia zainteresowania planowaną imprezą lub specjalnymi przysmakami z kuchni.

Z przyjemnością oferujemy również druk na wszystkich innych nośnikach reklamy gastronomicznej, takich jak pojemniki na żywność typu lunchbox lub opakowania typu poduszka, podkładki na stół, bloczki gastronomiczne do pisania jak i karty menu i karty napojów.
Ulotka składana do postawienia - element reklamowy przyciągający wzrok w gastronomii!!
Tischaufsteller für die Gastronomie online drucken bei SAXOPRINT Ulotka składana do postawienia sygnalizuje specjalną ofertę lub aktualne informacje. Poprzez umiejscownienie ulotki na środku stołu, przyciąga ona uwagę całej rundy jako zapowiedź ofert specjalnych. Jeśli jest ona również zaprojektowwana w sposób indywidualny i atrakcyjny, goście z przyjemnością wezmą ją w swoje ręce, aby zapoznać się z jej zawartością. Produkcja w drukarni niesie ze sobą wiele korzyści.

Często nie jest możliwe drukowanie na marginesach papieru zwykłymi drukarkami komputerowymi.Z tego względu konieczne są cięcia, które często nie udają się precyzyjnie. Drukarnia natomiast zapewnia, że wydruk bez marginesów nadaje ulotce kolor aż do narożników. Nowoczesne procesy drukowania i wysokiej jakości papier gwarantują doskonałe kolory i wysoką ostrość czcionki. Wygląd ulotek stołowych może być dostosowany do każdej sytuacji i okazji, niezależnie od ich wielkości. 

Drukarnia może wydrukować ulotki do postawienia na stół niedrogo i w małym nakładzie. Klient musi jedynie przesłać swoje pliki graficzne do druku i w procesie zamówienia online zlecić je do drukowania w bardzo krótkim czasie. 

Ulotki stołowe są zatem najwyższej klasy nośnikami reklamowymi dla szerokiej gamy przekazów reklamowych, na które może sobie pozwolić każda firma gastronomiczna. 
Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa