Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Jakość obsługi

Obsługa klienta jest dla nas ważna. Nasi pracownicy są dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania kompetentnie i szybko oraz zaoferować indywidualne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb - bezpłatnie przez 5 dni w tygodniu.

Zatroszczymy się o Ciebie
Na stronie startowej, z pomocą przejrzystych zdjęć, znajdziesz natychmiast odpowiedni produkt. Wybierz najprostszą ścieżkę aby zamówić odpowiedni artykuł i uzupełnij zamówienie online za pomocą kilku kliknięć. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie pomożemy Ci skorzystać z naszego sklepu internetowego.

Ponadto chętnie doradzimy Ci w zakresie naszych produktów, różnych kolorystyk, rodzajów papieru lub indywidualnych uszlachetnień druku. Dzięki naszemu bezpłatnemu próbnikowi możesz się przekonać z wyprzedzeniem o jakości naszych produktów. W szczególnych przypadkach możemy również przesłać oddielną próbkę produktu.

Jesteś u nas nowy? Nie ma problemu. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci przy pierwszym zamówieniu. Udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat tworzenia danych do druku. Aby to uprościć, oferujemy szablony do pobrania dla wszystkich popularnych programów graficznych. Pozwala to na wygodne tworzenie produktów do druku.

Do celów kontrolnych oferujemy możliwość zamówienia próby PDF. Dzięki niej na monitorze można zobaczyć, linie cięcia, kolory lub fragmenty zawartości produktu jakie będą w końcowym produkcie. Ponadto, sprawdzamy Twoje pliki pod kątem możliwości wydruku z pomocą naszej bezpłatnej kontroli danych podstawowych. Dzięki profesjonalnej kontroli danych, można również ochronić się przed zbyt małą odległością do znaków od krawędzi i odwzorowaniu kolorów - zostaniesz natychmiast poinformowany, jeśli coś nie będzie się zgadzało w Twoich danych do druku.

Wykwalifikowani pracownicy

Aby sprostać Twoim wymaganiom, stawiamy na wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi pracownicy są szkoleni w zakresie druku i regularnie szkoleni zarówno w zakresie produktów, jak i komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. W ten sposób gwarantujemy przyjazność dla klienta i fachową kompetencję, z której korzystasz przy składaniu zamówienia lub prosząc o informację.

Kontakt
SAXOPRINT GmbH
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Masz do nas jakieś pytania?
Doradzimy Ci bezpłatnie

22 397 89 99
Pn - Pt: 8.00 -17.00
 
 

Albo użyj naszego wygodnego formularza kontaktowego.