Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Pocztówki

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto  
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
NIE MASZ WŁASNEGO
PLIKU DANYCH?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Waga papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Osobiste pozdrowienia w formie pocztówki

Widokówki i samodrukowane pocztówki w sklepie internetowym w żadnym wypadku nie są pozostałością przestarzałych tradycji z epoki analogowej. Wręcz przeciwnie: wysyłanie własnych pocztówek na każdą okazję ma urok i gwarantuje dobre przyjęcie przez adresata. Czy to na Boże Narodzenie, urodziny, śluby lub jako środek reklamowy dla firm: kartki pocztowe mogą być używane do indywidualnych celów. Ale to nie wszystko: dlaczego nie odwiedzić sklepu z kartkami pocztowymi na zupełnie inne okazje? Na przykład, aby wysłać nowy adres znajomym, przyjaciołom i partnerom biznesowym, gdy planowana jest przeprowadzka. Karty pocztowe można również zamówić w Saxoprint w celach reklamowych. Oprócz klasycznych motywów, takich jak pozdrowienia urlopowe z plaży lub miasta, pocztówka cieszy się dużą popularnością w innych formach zastosowania. Pocztówki są rozpowszechniane do najróżbiejszych celów w pubach, restauracjach i innych miejscach spotkań towarzyskich. Szczególną uwagę zwraca się tu na umiejętne połączenie z kart artystycznych i reklamowych, a także na dużą ilość nowych pocztówek. Drukowana kartka pocztowa może być zatem alternatywą dla ulotki, na której reklamowana jest większość wydarzeń. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle tej masy koncertów, odczytów, przyjęć kawowych, imprez sportowych, konkursów śpiewu i tym podobnych, najlepiej zareklamować swój projekt w innowacyjny i spersonalizowany sposób – profesjonalnie wydrukowany przez drukarnię internetową. Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące wzoru: Czy na przedniej stronie powinien być widoczny obraz lub logo, które nabiera wysokiej jakości dzięki powłoce lakieru UV? A może raczej zuchwały tekst ogłoszenia, słowa kluczowe, które służą jako reklama?Po prostu złóż zamówienie do druku i następnie – udostępnij kartki publicznie, roześlij lub rozłóż w swoim lokalu. Wyjątkowe pomysły są zawsze dobrze przyjmowane!

Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa