Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Klaskacze

skalkuluj i wydrukuj
Nasza oferta dla Ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto  
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnych
danych do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Masa papieru
 • Egzemplarz
 • Ogółem
 •  
 •  
Klaskacz - nośnik reklamy i narzędzie do tworzenia nastroju
Klaskacze są doskonałymi nośnikami reklamy w środowisku wydarzeń sportowych. Ponieważ klaskacze nie naruszają przepisów bezpieczeństwa zarządzania stadionem, można ich używać na wszystkich imprezach sportowych z publicznością. Szczególnie na stadionach piłkarskich klaskacze oferują się jako bezpośredni nośnik reklamy, który jest optymalnie wykorzystywany w polu widzenia podczas całego meczu i jest pozytywnie kojarzony przez rekreacyjny charakter wydarzenia.

Ponieważ druk papierowych klaskaczy jest tani, są one idealne jako darmowe upominki z odbijającym się echem efektem marki. Gwarantuje to ich ogólnokrajową dystrybucję z optymalnie ograniczoną grupą docelową, szczególnie dla przedsiębiorstw regionalnych. Druk może być wykonany w poręcznym formacie, od logo i oświadczeń do konkretnych przekazów reklamowych lub aktualnych ofert promocyjnych.

Produkujemy szczególnie trwałe klaskacze dzięki zastosowaniu odpornego papieru do druku i laminacji foliowej po obu stronach. Przetrwają grę bez żadnych problemów. Klaskacze są następnie zabrane do domu, przechowywane jako pamiątki lub używane kilka razy, co dodatkowo zwiększa zasięg efektów optycznych. Zużyte klaskacze mogą być wrzucone do makulatury w celu ochrony zasobów i dlatego, przez ich dodatkową przyjazność dla środowiska, odróżniają się od artykułów dla fanów z tworzyw sztucznych.

Klaskacze są również szczególnie odpowiednie jako:
 • nieszkodliwe przedmioty do robienia hałasu dla dzieci i młodzieży, które mogą sobie poradzić z niską masą ok. 250g/m²
 • popularne atrybuty fanów sportów halowych, takich jak hokej na lodzie, zawody pływackie i siatkówka
 • nietypowe vouchery i okazje do promocji
 • skuteczny instrument zatrzymywania fanów w nowych klubach
Projektownie i tanie drukowanie klaskaczy
Przestronny ostateczny format klaskaczy o wymiarach 450 x 320 mm oraz elastyczne projektowanie online na stronie internetowej naszej drukarni pozostawiają wystarczająco dużo miejsca na integrację logo i korporacyjnego wzornictwa.
Klskacze mogą być drukowane po obu stronach w druku czterokolorowym. Fani znajdą papierowe klaskacze w stanie płaskim, co maksymalizuje efekt promocyjny druku. Dzięki praktycznemu bigowaniu po wydruku, z 8 liniami rowków w odstępach 50 mm każdy, klaskacze mogą zostać szybko złożone.

W ciągu 8 dni roboczych po złożeniu zamówienia w naszej drukarni, klaskacze są gotowe do wysyłki. Minimalny nakład to 100 sztuk, po czym produkujemy serie wydruków w predefiniowanych skalach. Możemy wydrukować maksymalnie 20.000 sztuk. Niezależnie od tego, czy są to małe zamówienia, czy większe ilości - nasza drukarnia oferuje klaskacze na każdą potrzebę w rozsądnej cenie. Drukujemy od 0,99 zł netto za sztukę. Klaskacze wykonane są z 300 g/m² matowego papieru kredowego, 300 g/m² papieru siarczanowa lub 320 g/m² kartonu M1. Ten ostatni materiał drukujemy szczególnie często na większe imprezy w budynkach użyteczności publicznej o rygorystycznych przepisach przeciwpożarowych, ponieważ jest trudnopalny (klasa ochrony przeciwpożarowej B1 certyfikowana zgodnie z DIN 4102).

Szybko i łatwo projektowane online, niedrogo wyprodukowane i elastyczne w użyciu, klskacze są doskonałą okazją dla regionalnych dostawców do pozostania w najlepszych wspomnieniach u swojej grupy docelowej.
Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa