Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Naklejki & etykiety

 • okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne
 • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
 • uszlachetnienie częściowym
  lakierem UV
Naklejki
Naklejki sztancowane
Etykiety

Nasze obszary zastosowań

 • marketing partyzancki
 • podarunki dla klientów
 • akcesoria dla Twojego działu dystrybucji.
 • akcje promocyjne
 
Naklejki kwadratowe

60 × 60 mm
72 × 72 mm
50 × 50 mm
105 × 105 mm
148 × 148 mm
120 × 120 mm
210 × 210 mm
297 × 297 mm
 
Naklejki prostokątne

DIN A3
DIN A4
DIN A5
DIN A6
DIN A7
DIN A8
DL
148 × 50 mm
100 × 60 mm
100 × 40 mm
90 × 40 mm
85 × 55 mm
70 × 40 mm
60 x 50 mm
60 × 40 mm
 
Naklejki z okrągłymi narożnikami (3mm)

DIN A6
105 × 105 mm
DIN A7
DIN A8
85 × 55 mm
60 × 60 mm
 
Naklejki owalne

70 × 48 mm
80 × 48 mm
120 × 77 mm
145 × 95 mm
 
Naklejki okrągłe

Ø 40 mm
Ø 50 mm
Ø 60 mm
Ø 70 mm
Ø 80 mm
Ø 90 mm
Ø 100 mm
Ø 140 mm
Ø 210 mm
 
Nakład od 250 do 10.000 sztuk
Ilośś stron 1
Kolorystyka
4/0 euroskala
 
Materiał 90 μm folia PVC do użytku zewnętrznego
biała matowa | biała błyszcząca | przezroczysta

95 µm folia samoprzylepna
wegańska | odklejalna
70 g/m² papier samoprzylepny do użytku wewnętrznego
zapisywalny

90 µm folia PVC lewo-czytelna
przezroczysta
Uszlachetnienie częściowy lakier UV
 

Zastosowanie

 • naklejki na produkty
 • naklejki reklamowe
 • naklejki ze wskazówkami
 • etykiety win i etykiety reklamowe
 
Format końcowy
(obszar dowolnego kształtu)
289 × 202 mm
142,5 × 202 mm
202 × 94 mm
99 × 142,5 mm
99 × 94 mm
99 × 69 mm
47,5 × 69 mm
30 × 44,5 mm
 
Nakład od 5 do 7.200 sztuk
Ilość stron 1
Kolorystyka
4/0 euroskala
 
Materiał 135 g/m² folia PVC
biała matowa| biała błyszcząca
 

Zastosowanie

 • etykiety adresowe do wysyłki
 • etykietowanie i oznaczanie
 • etykiety do inwentarzu i magazynowania
 • etykiety win i etykiety reklamowe
 
Format końcowy
DIN A4
210 × 96,3 mm
210 × 146,5 mm
103 × 146,5 mm
103 × 96,3 mm
103 × 71,2 mm
49,5 × 71,2 mm
33,6 × 49,5 mm
 
Nakład od 100 do 80.000 sztuk
Ilość stron 1
Kolorystyka
4/0 euroskala
1/0 czarny
1/0 kolor specjalny
2/0 czarny + kolor specjalny
 
Materiał 80 g/m² papier samoprzylepny biały
 

SAXOPRINT - Twoja drukarnia naklejek dla profesjonalistów

Jako doświadczona drukarnia internetowa drukująca wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe: od ulotek, przez wizytówki, po wysokiej jakości broszury, drukujemy również naklejki indywidualnie według Twojej specyfikacji. Inspiruj swoją grupę docelową za pomocą naklejek! Drukujemy je w najlepszej jakości w kształtach okrągłym, owalnym, kwadratowym lub indywidualnie w dowolnej formie.

Skorzystaj z naszych osobistego doradztwa, aby uzyskać poradę w zakresie doboru właściwego materiału. Nasza popularna folia PCV nadaje się nie tylko do reklamy zewnętrznej, ale również do druku naklejek w jakości zdjęć. Nasze portfolio obejmuje również:

 • etykiety personalizowane jako etykiety adresowe na arkuszach DIN A4,
 • naklejki konturowe do maksymalnego formatu końcowego 289 × 202 mm,
 • naklejki wegańskie i do łatwego odklejania,
 • naklejki do zapisywania wykonane z papieru samoprzylepnego i
 • naklejki okienne lub folie ochronne.

Oblicz swoją ofertę w naszym sklepie: wybierz kształt i rozmiar, zmień opcje druku, takie jak biały poddruk na całej powierzchni lub pod kolorowymi obszarami i nakład! W prawym polu oferty ceny zmieniają się automatycznie przy każdym wyborze. Obowiązują następujące zasady: im wyższy nakład druku, tym niższa cena jednostkowa.

Nasze warianty naklejek i materiały

Naklejki okrągłe, prostokątne, owalne lub konturowe - masz wybór!

Naklejki w prawie każdym kształcie: od owalnego do okrągłego, od prostokątnego do kwadratowego lub z okrągłymi rogami, można zamówić w naszej drukarni, w nakładach od 250 sztuk w górę. Naklejki w dowolnych formatach są popularne dla logo, grafiki lub widocznego kształtu, aby uzyskać dokładny kontur. Są to uniwersalne przedmioty służące jako darmwe upominki, artykuły dla fanów, etykiety graficzne, logotypy, grafiki lub inne widoczne kształty, które mogą być dokładnie wyprofilowane. Są to uniwersalne ulubione przedmioty w postaci prezentów, artykułów dla fanów, etykiet na butelki, naklejek na urządzenia lub do ozdabiania przedmiotów codziennego użytku, takich jak laptopy czy notatniki.

Czy DIN A3 czy 40 mm średnicy

W naszym sklepie masz wybór formatu, który jest odpowiedni dla Ciebie. Potrzebujesz naklejek do robienia notatek lub dużych oznaczeń? Nie ma problemu. Możemy wydrukować Twój układ do formatu końcowego DIN A3. Okrągłe naklejki są dostępne od średnicy 40 mm, naklejki z zaokrąglonymi narożnikami są dostępne w formacie karty czekowej. Prostokątne można zamówić w formacie DIN. Od średnicy 60 mm lub jeśli obie zewnętrzne krawędzie mają co najmniej 60 mm, naklejki będą miały szczelinę z tyłu papieru podkładowego. Ułatwia to użycie naklejki. Nie wnosisz za to dodatkowej opłaty!

 

Zalety naszej drukarni naklejek

Czy to pola reklamowe, naklejki do zbierania, opisywania czy naklejki na urządzenia. Nasze naklejki są solidne, odporne i mają wysoką przyczepność. Szczególnie dobrze przylegają do gładkich, twardych i czystych powierzchni. Należą do nich szkło, opakowania produktów, papierowe nośniki reklamowe, takie jak ulotki i broszury, a także wybrane tworzywa sztuczne. Są one mniej odpowiednie dla podłóg i ścian! Chropowate powierzchnie, takie jak podłogi drewniane, tapety z wiórami drzewnymi mają specjalne wymagania dotyczące kleju, materiału i powłoki. Aby mieć pewność, że Twoja naklejka spełnia Twoje wymagania, zamów nasze próbki produktów bez zobowiązań i przetestuj je sam.

Wszystkie zalety naszych naklejek:

 • długa żywotność na wielu gładkich i lakierowanych powierzchniach
 • materiały odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
 • wiele formatów - od mini naklejek po DIN A3
 • tylko od 4 do 9 dni czas produkcji
 • wysoka rozdzielczość druku czterokolorowego zgodnie z euroskalą
 • próbki produktów do porównania materiałów i rozpoznawania różnic

 

Folia samoprzylepna, folia PCV lub papier samoprzylepny - który materiał jest właściwy?

Folia PCV

Ten materiał ma tę zaletę, że możemy wydrukować swój projekt w jakości zdjęć. Grafikę i obrazy najlepiej pokazać na folii PCV aby uzyskać lepszą percepcję dzięki ich połyskowi:

 • w reklamie zewnętrznej samochodów i okien,
 • jako darmiwe upominki lub
 • do naklejek graficznych z Twoim logo.

 

Oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości na klej, są one również bardziej odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV niż folie samoprzylepne. Zamawiając można wybrać między białym matowym lub błyszczącym. W przypadku witryn sklepowych lub drzwi szklanych zalecamy stosowanie przezroczystej folii PCV za szkłem. Nie wpływa ona na widoczność wewnątrz sklepu, wygląda szlachetnie i niezależnie od pogody.

Papier czy folia samoprzylepna - czym się różni?

Nasz papier samoprzylepny idealnie nadaje się do etykietowania, ponieważ może być zapisywany i stemplowany. Zaprojektuj swój układ tak, żeby odpowiadał Twoim osobistym potrzebom. Pozwala to na nadanie swoim produktom indywidualnej daty ważności lub pozostawienie odręcznego powitania. Dzięki naszym foliom samoprzylepnym przyczyniasz się do ochrony zwierząt. Folia jest wyłącznie mineralna i roślinna. Klej nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Absolutnie wegańska naklejka, którą można usunąć bez pozostawiania śladów. Folia naklejki doskonale i trwale przylega do gładkich powierzchni.

Pozytywne zwracanie uwagi, informowanie i etykietowanie

Wpływ przezroczystości i białego poddruku

Naklejki i folie mają bardzo różne efekty w zależności od opcji drukowania, materiałów i rozmieszczenia. Przezroczyste naklejki są idealne, jeśli chcesz zachować widoczność obszarów za nimi. Dlatego też są one często używane do drzwi wejściowych, okien lub tylnych okien. Szczególnie w przypadku reklam samochodów lub witryn sklepowych zalecamy nadrukowywanie przezroczystych naklejek na szybach tylnych, które nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Możemy zrealizować to do formatu 297 x 297 mm. Potrzebujesz dużych formatów dla drzwi i okien? Wystarczy wymienić na folie do dekoracji szkła, które zapewniają przyjemną ochronę prywatności i szlachetny wygląd. Naklejki z białym nadrukiem można zamówić tylko na naszych przezroczystych foliach PCV. Za motywem, za tekstami lub logo umieszczamy częściowo biały poddruk. Kolory błyszczą i poprawiają wygląd Twojego motywu. Biały nadruk na całej powierzchni jest idealny do umieszczania napisów na oknach i drzwiach, takich jak godziny otwarcia. Teksty będą przedstawione w kolorze białym, kolory staną się bardziej żywe i nadzą Twojemu logo końcowy akcent!

Etykiety adresowe

Etykiety adresowe są bardzo popularne w biurze i w biznesie. Nie tylko przyspieszają one znacznie druk seryjny. który pozwala uniknąć czasochłonnego adresowania kopert. W handlu detalicznym są one popularne do oznaczania prezentów osobistych, takich jak kwiaty, wino, biżuteria lub akcesoria z butików i sklepów z pamiątkami na foliach, opakowaniach lub torbach transportowych. Nie ma łatwiejszego sposobu, aby zwrócić na siebie uwagę! Zalecamy stosowanie naszej zewnętrznej folii PCV w celu zwiększenia trwałości. Dla wydruków seryjnych, nasze etykiety są dostępne na arkuszach DIN A4 w różnych formatach.

Etykieta, informacja lub ostrzeżenie

Niezależnie od tego, czy są to plakietki testowe, czy też plomby zabezpieczające, naklejki są często stosowane w budynkach biurowych. Klasyczne okrągłe markery oznaczają wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, takie jak monitory, komputery, a nawet ekspresy do kawy. Jako naklejki na urządzenia zaznaczają one właściwy stan i wskazują następną datę konserwacji. Etykiety umieszczane są w skrzynkach bezpiecznikowych i rozdzielczych w celu zapewnienia instrukcji postępowania w nagłych wypadkach, numerów alarmowych i osób kontaktowych. Na maszynach ostrzegają ludzi o możliwych zagrożeniach. Na opakowaniach podają one wskazówki dotyczące delikatnych lub krytycznych treści.

Zachwyt dzięki naklejkom z częściowym lakierem UV

Podkreśl swoje logo za pomocą efektu 3D! Wybierając nasze częściowe lakierowanie UV, sprawisz, że określone przez Ciebie obszary zostaną pokryte lakierem o wysokim połysku. Dzięki temu można zwiększyć uwagę na logo lub grafikę i efektownie zainspirować swoją grupę docelową. Polecamy stosowanie częściowego lakierowania plakietek reklamowych i naklejek produktowych w celu wzmocnienia efektu marketingowego lub promocji rabatowych.

Drukowanie naklejek reklamowych online

Naklejki trwale przyklejają się w miejscach, do których nie mogą dotrzeć ulotki: na tylnych szybach samochodów, z tyłu laptopów lub tabletów, czy na okładkach notatników. Są to idealne nośniki reklamowe dla trwałych przekazów!

Naklejki z logo jako darmowe upominki dla klientów i pracowników

Klienci chętnie zaakceptują je jako upominki na targach lub wydarzeniach. Za pomocą kreatywnego układu lub śmiałego sloganu zwiększasz prawdopodobieństwo, że zainspirujesz swoją grupę docelową. Rozdawaj naklejki swoim klientom podczas zakupów w sklepie lub pokazuj je w kasie sprzedaży, aby zabrali je ze sobą”. Wśród pracowników można znaleźć naklejki do upiększania notatników i pleców laptopów i tabletów. Nie tylko ubarwiają ciemne powierzchnie, ale również pracownicy firmy mogą lepiej identyfikować te same produkty. Uzyskaj profesjonalne wrażenie podczas rozmów handlowych, dzięki dodaniu logo firmy do jednobarwnych notatników lub laptopów.

Optymalizacja opakowań produktowych

Czy to jako mini naklejki, plakietki reklamowe, czy też aby zachować świeżość: naklejki są używane specjalnie na opakowaniach produktów, aby zwrócić uwagę na rabaty, unikalne punkty sprzedaży lub specjalne korzyści dla klientów. Dalsze zastosowania w handlu detalicznym:

 

 • Masowe opakowania, które nie pokazują wyraźnego producenta lub korzyści dla klientów końcowych, mogą być oznaczone opłacalnym logo lub komunikatem reklamowym.
 • Na półkach z wieloma konkurencyjnymi produktami można umieszczać krótkoterminowe oferty specjalne bez konieczności przepakowywania produktu.
 • Jako plomby świeżości lub higienicznoćci są one mile widziane z produktami do pielęgnacji ciała lub żywnością.

 

Projekt i zamówienie

W procesie druku offsetowego drukujemy Twoje naklejki w druku czterokolorowym według euroskali, dzięki czemu możemy zrealizować prawie wszystkie kolory. Zalecamy korzystanie z profesjonalnego oprogramowania, takiego jak Adobe InDesign i konsultacje z grafikiem. Szczególnie w przypadku naklejek na szyby naklejanych z tyłu lub naklejek z częściowym lakierem, tworzeniem danych do druku powinni zająć się profesjonaliści. Przed zdefiniowaniem formatu i kształtu, należy rozważyć, jaki efekt chcesz osiągnąć. Zachwycić, zainspirować czy poinformować? Wykonaj kilka wzorów w różnych wariantach i formatach. Im mniejsza naklejka, tym mniej tekstu i grafiki powinieneś używać. Zasada jest następująca: mniej znaczy więcej! Firmy powinny zawsze używać kolorów firmowych i umieszczać swoje logo w widocznym miejscu. Nasze szablony wydruków, arkusze danych i instrukcje pomogą Ci prawidłowo tworzyć spady brzegowe, warstwy, kanały kolorów, folie itp. A kontrola danych wyłapie występujące błędy przed rozpoczęciem drukowania. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji telefonicznie.

Kreator SAXOPRINT

Z pomocą naszego kreatora SAXOPRINT możesz samodzielnie projektować proste wzory naklejek online. Możesz wybierać spośród kwadratowych lub prostokątnych formatów we wszystkich materiałach. Prześlij swoje logo, zmień kolory tła lub skorzystaj z przezroczystości naszej folii PCV 90 μm outdoor. Gotowe!