Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Subskrybuj newsletter

* Pole wymagane

Po potwierdzenu rejestracji w newsletterze, w ramach podziękowania otrzymasz kupon powitalny o wartości 20 zł. Minimalna wartość zamówienia to 120 zł, wypłata w formie gotówki lub  połączenie z innymi rabatami nie jest możliwe.

Rejestrując się w newsletterze zgadzam się z polityką ochrony danych osobowych firmy SAXOPRINT. Wyrażam zgodę na to, że SAXOPRINT może informować mnie drogą elektroniczną o nowych produktach, ofertach ekskluzywnych oraz o własnych towarach lub usługach. Moje dane będą wykorzystywane wyłącznie do tego celu. Dane nie będą przekazywane osobom trzecim. W każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę w dowolnym momencie za pomocą poczty elektronicznej na adres serwis@saxoprint.pl, telefonicznie pod numerem 22 397 17 00, listownie na adres SAXOPRINT GmbH, Enderstr. 92 c, 01277 Drezno, Niemcy lub za pomocą linku rezygnacji z subskrypcji zawartego w wiadomościach e-mail.
Hinweis
Sie können Ihren Newsletter jederzeit abmelden, indem Sie den entsprechenden Link in der Fußzeile Ihres Newsletters anklicken. Das Abmelden ist ebenfalls in unserer Newsletter-Zentrale im Kundenbereich sowie über eine formlose E-Mail mit dem Betreff "Abmelden vom Newsletter" an service@saxoprint.at möglich.
  • Kupon powitalny o wartości
    20 zł
  • Nowości z zakresu naszych produktów
  • Praktyczne porady ekspertów
  • Wyjątkowe oferty
  • Serwis & doradztwo