Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Wydajny i osobisty - model biznesowy SAXOPRINT

Za wszystkimi produktami stoi obecnie ponad 500 SAXOPRINTLERów. Dzięki naszemu efektywnemu procesowi pracujemy 24 godziny na dobę, aby zapewnić, że otrzymasz swoje produkty na czas i na korzystnych warunkach. A mianowicie w całej Europie. Dowiedz się więcej o przebiegu naszego procesu od zamówienia do wysyłki.
Model biznesowy SAXOPRINT
 
 
 

Konfiguracja

 

Wysyłka i płatność

 

Sprawdzanie zamówienia

 

Dostrczanie danych

 
 
 
 
 
 

Jesteśmy przygotowaniem produkcji

Jesteśmy praktycznym punktem wyjścia, z którym każdy wydruk staje się SAXOPRINT. Jesteśmy młodzi. Jesteśmy dynamiczni.I jesteśmy kolorowo wymieszaną drużyną o dużej spójności. Interakcja różnych kompetencji pozwala nam szybko i niezależnie reagować na wymagania otrzymywanych zleceń. Jesteśmy decydującym testerem. W fazie wstępnej, sprawdzanie danych i ich udostępnianie to nasze pierwsze ważne zadania. Przede wszystkim jest to podstawowa kontrola danych, która jest dołączana do każdego produktu SAXOPRINT. Pozwala nam to na sprawdzenie możliwości wydruku danych. Ponadto, wdrażamy profesjonalną kontrolę danych w celu szczegółowego sprawdzenia danych do druku. W razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą e-mailem, w którym poinformujemy o nieprawidłowych danych i udzielimy instrukcji, jak prawidłowo je utworzyć. Po przejściu kontroli danych, optymalizujemy dane do dalszego procesu drukowania. Na Twoje życzenie wykonamy teraz próbę PDF lub próbę kolorystyczną. Wyślemy Ci próby do zatwierdzenia, abyś mógł z góry zorientować się w przyszłych rezultatach.

Jesteśmy kontrolą jakości

Gwarantujemy, że naprawdę każdy wydruk staje się SAXOPRINT. Jesteśmy pomysłowym zespołem o różnych specjalizacjach. Mamy wyraźne kompetencje społeczne. A przede wszystkim cierpliwość. Tej zdolności potrzebujemy w szczególności do operacyjnej kontroli jakości podczas bieżącej produkcji. Dbamy o to, aby każdy produkt drukowany posiadał najwyższą jakość.Jakość wyrasta ze współpracy. Oprócz operacyjnego zarządzania jakością, częścią naszej pracy jest również strategiczne zarządzanie jakością. Obejmuje ono analizę, kontrolę i optymalizację wszystkich procesów. Szczególnie ściśle współpracujemy z naszym zespołem zarządzania projektami oraz z pracownikami SAXOPRINT, którzy zajmują się reklamacjami. Jesteśmy przeszkolonym okiem. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu jakością i zapewnieniu jakości w zautomatyzowanej produkcji poligraficznej. Aby zagwarantować niezmiennie wysoką jakość, potrzebujemy innowacji, pomysłowości i wytrwałości. Impulsy naszych kolegów z produkcji i administracji, jak również zewnętrzny pogląd na nasze procesy pomagają nam, podobnie jak wydajne narzędzia, z którymi pracujemy.

Jesteśmy marketingiem

Informujemy o cechach, które wywierają presję na SAXOPRINT. Specjaliści od marketingu pochodzą z siedmiu krajów. Dzięki native speakerom nasz zespół obejmuje zasięgiem kraje, w których działamy w Europie (Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Hiszpania, Austria). Równie różnorodne, jak nasze korzenie, są nasze specjalizacje: od marketingu afiliacyjnego poprzez zarządzanie lojalnością klientów do marketingu grup docelowych. Tworzymy, informujemy, publikujemy i sponsorujemy. Nasz zespół łączy wieloletnie doświadczenie w marketingu produktów poligraficznych ze świeżymi pomysłami. W tym celu intensywnie współpracujemy ze wszystkimi obszarami SAXOPRINT od zarządzania produktem, przez obsługę klienta po IT. Równie uważnie śledzimy trendy i ekscytujące tematy. Dlatego regularnie oferujemy promocje, atrakcyjne ceny i nowe funkcje witryny. Dostarczamy informacji, które otrzymujesz za pośrednictwem naszej strony internetowej, newslettera i Facebooka. Zapewniamy naszą obecność w prasie, internecie i telewizji. Dotyczy to również naszych szerokich zobowiązań w sporcie, w projektach społecznych i ochronie środowiska. Regionalnie, w obrębie kraju i Europy. Realizujemy rozwój treści naszych sklepów internetowych: dzięki wysokiej jakości produktom, wydajnym procesom zamawiania i inspirującym treściom. Zapewnia to stały dostęp do produktów poligraficznych, które spełniają wymagania SAXOPRINT pod każdym względem.