Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Park maszynowy - nowoczesny i wydajny

Skupiamy się na jakości druku w całym procesie produkcji. Używamy najlepszych surowców i najnowocześniejszych maszyn drukarskich.

Aby spełnić wysokie wymagania dotyczące jakości i wydajności, stosujemy kombinację arkuszowego i rolowego druku offsetowego oraz druku cyfrowego.
Park maszynowy
Druk offsetowy I
Druk offsetowy II
Zbieranie
Zszywanie
Naświetlanie płyt
Cięcie
Składanie
Lakierowanie UV
Produkcja poligraficzna z myślą o wydajności i ochronie klimatu
Drukujemy głównie metodą offsetowego druku arkuszowego. To dlatego, że jest to szczególnie odpowiednie dla wysokiej jakości produktów drukarskich o najwyższych wymaganiach i najbardziej zróżnicowanych gramaturach. Arkuszowe prasy offsetowe drukują w czterech kolorach: cyjan, magenta, żółty i czarny. Maszyny drukarskie tworzą pozostałe kolory z tych czterech podstawowych kolorów. Jedynym wyjątkiem jest stosowanie kolorów spotowych, takich jak HKS lub Pantone, które są dodawane jako gotowe do użycia kolory.
 
Oprócz offsetu arkuszowego drukujemy również pojedyncze produkty w druku cyfrowym lub offsetowym rolowym. Spersonalizowane produkty poligraficzne są szczególnie dobrze dostosowane do druku cyfrowego. Proces druku offsetowego rolowego wykorzystujemy głównie do drukowania dodatków do gazet, broszur i produktów drukowanych w dużych nakładach. Dzieje się tak dlatego, że druk offsetowy rolowy umożliwia 3 do 4 razy większą prędkość druku niż druk offsetowy arkuszowy. Jednak oferuje stosunkowo mały zakres formatów i podłoży.
 
Dzięki starannemu wykorzystaniu zasobów i wysokiej efektywności energetycznej osiągamy zrównoważoną produkcję poligraficzną przy użyciu wszystkich naszych procesów drukowania, a tym samym wnosimy istotny wkład w ochronę środowiska.