Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Twoje korzyści

Intensywna wymiana informacji z naszymi klientami zawsze była częścią filozofii naszej firmy. Teraz łączymy to doświadczenie z zaletami druku online.
 
Przekazujemy Ci sumę korzyści: z dobrymi produktami, w dobrych cenach, z doskonałą jakością i obowiązującymi terminami.
Jesteś naszym trenerem sukcesu
Z nami wyznaczasz kierunek. To klienci określają trendy, dostarczają nam wyczerpujących informacji zwrotnych w żywej wymianie z naszymi doradcami, a tym samym kierują orientacją naszej oferty druku. Z pomocą Twoich informacji możemy stale ulepszać i rozwijać się. SAXOPRINT oferuje doskonałą jakość druku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mamy jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych w przemyśle poligraficznym na świecie. Ponadto od samego początku zwracamy uwagę na jakość: pracujemy wyłącznie ze znanymi producentami i z najwyższej klasy surowcami. Dzięki naszym technologiom, automatyzacji procesów i wyszkolonym specjalistom nadal oferujemy nasze produkty poligraficzne w najlepszych parametrach.
Twoje korzyści w skrócie