Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Jesteśmy opakowaniami

Jesteśmy wytrzymałe i chronimy zawartość. Zawieramy małe prezenty lub ważne dokumenty.

Drukowanie opakowań i generowanie przychodów ze sprzedaży

Opakowania są dla wielu producentów towarów konsumpcyjnychw głównym elemente reklamy. Bez kreatywnego i zorientowanego na grupy docelowe projektu, brak zainteresowania kupujących i sprzedawców. Szczególnie w handlu detalicznym, gdzie na półkach sklepowych znajduje się wiele towarów, projekt opakowania jest decydującym czynnikiem sukcesu sprzedaży. Bez względu na to, czy chodzi o żywność, kosmetyki czy artykuły elektroniczne - wszystkie one potrzebują opakowania, które sprawi, że produkt będzie wyglądał na wysokiej jakości i przyciągnie uwagę wielu klientów. Projekt opakowania, jego wielkość i kształt mają zatem bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży i przychody ze sprzedaży produktów.

Dlaczego opakowanie jest ważne?

Opakowania tworzą ogniwo łączące marki i kupujących. Przyciąga uwagę, budzi potrzeby i zaufanie oraz zachęca do zakupów. Marki można szybko rozpoznać po umieszczeniu kolorów i logo firmy. Konkurenci z bardzo podobnymi produktami mogą wyróżniać się znakomicie dzięki wzornictwu opakowań. Zalety produktu i komunikaty reklamowe mogą być łatwiej przekazywane. Magazynowanie, gromadzenie i wysyłka staje się bardziej efektywne. Opakowania zapewniają ochronę przed wpływami środowiska, takimi jak wilgoć, brud czy zadrapania. Są one wszechstronne w handlu detalicznym i bez nich nasze codzienne życie byłoby nie do pomyślenia.

Drukowanie opakowań w SAXOPRINT - elastyczniej nie można!

Dzięki innowacyjnemu systemowi SAXOPRINT® easy box, opakowanie może być produkowane nie tylko według indywidualnego projektu, ale również w precyzyjnie dopasowanych formatach. Możemy dostosować wysokość, szerokość i głębokość ponad 25 form opakowań. To nie tylko zmniejsza zapotrzebowanie na materiał opakowaniowy, ale również pomaga chronić środowisko.

Bez względu na to, czy potrzebujesz kwadratowego składanego pudełka na drobne części, opakowania prezentowego, na artykuły promocyjne, czy też opakowania produktu z eurozawieszką - przekonasz się, że w naszym asortymencie mamy opakowanie dostosowane do prawie każdej potrzeby.

Zleć wydruk swojego projektu na naszym odpornym na rozdarcia 350 g/m² chromokartonie GC oraz skorzystaj z naszej wysokiej jakości druku, szybkiej wysyłki i lukratywnych rabatów. Będziesz zachwycony! Z pomocą naszego zestawu wzorów produktów, niezdecydowani klienci mogą poznać wszystkie formy opakowań i przekonać się o zaletach naszej drukarni.

Zaprojektuj opakowanie i zamów online

Masz wybór! Potrzebujesz unikalnego i bardzo profesjonalnego projektu opakowania? W takim przypadku można polegać na doświadczonym grafiku, który stworzy dla Ciebie profesjonalny plik do druku zgodnie z naszymi specyfikacjami. Jeśli masz niski budżet i podstawowe umiejętności graficzne, możesz skorzystać z naszego kreatora SAXOPRINT, który pozwala na wgrywanie logo i obrazów, jak również dostosowanie kolorów tła i czcionek. Możesz również wprowadzać dowolne teksty.

Po zaprojektowaniu układu, można łatwo przesłać lub udostępnić go do druku. Po przyjęciu zamówienia korekty nie są już możliwe. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dane mogą zostaną drukowane poprawnie, zalecamy zarezerwować usługę profesjonalnego sprawdzania danych, dzięki której ręcznie sprawdzamy Twój plik pod kątem ewentualnych błędów drukarskich. O każdym etapie zlecenia będziesz informowany e-mailem i w panelu klienta. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pojawiające się pytania.