Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Drukarnia internetowa dla resellerów, pośredników i agencji

Jako firma z regularnymi zamówieniami, korzystasz z atrakcyjnych warunków odsprzedaży zgodnie z indywidualną umową z Twoim osobistym doradcą klienta.

Nasz kompetentny zespół obsługi resellerów z przyjemnością odpowie na Twoje pytania pod numerem 22 397 89 99 albo przez e-mail.


Zostań teraz resellerem - to takie proste

 • Rejestracja

  Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym.
  W formularzu rejestracyjnym wybierz
  typ klienta - reseller.
 • Informacja

  Po udanej rejestracji prosimy o wysłanie
  e-maila z numerem klienta na serwis@saxoprint.pl.
 • Korzystanie

  Twój osobisty rozmówca zadzwoni
  do Ciebie wkrótce i ustali z Tobą
  indywidualne warunki.
 
 
 

Korzyści z bycia resellerem w skrócie

 • Atrakcyjne warunki dla resellerów

  Jako sprzedawca otrzymasz wiele zniżek i korzystasz również z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie druku. Inspiruj swoich klientów naszymi wysokiej jakości produktami. Duży i nowoczesny park maszynowy gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale również produkcję dużych ilości.
 • Osobiste doradztwo

  Oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji osobiście. Jako sprzedawca masz do dyspozycji stałą osobę kontaktową. Dlatego nasi pracownicy mogą odpowiadać na Twoje zamówienia w bardziej zindywizualizowany sposób.
 • Na życzenie dzielone dostawy

  Zleć wysyłkę do kilku klientów w tym samym czasie. Dzięki naszemu serwisowi resellerskiemu możliwa jest dystrybucja zlecenia na kilka adresów. Dzięki tej usłudze można dotrzeć z jednym zleceniem do wielu klientów bez większego wysiłku.
 • Neutralne wzory produktów

  Zamów nasz wzornik w wersji neutralnej i zaprezentuj swoim klientom wszystkie rodzaje papieru albo materiałów reklamowych bez odniesienia do SAXOPRINT.
 • Reseller-wysyłka

  Jako pośrednik oszczędzasz dodatkowe koszty wysyłki poprzez wysyłkę produktów poligraficznych bezpośrednio do swoich klientów. Opakowanie transportowe jest neutralne pod względem wzornictwa i nie zawiera żadnych dokumentów, które mogą być z nami związane. Jeśli chcesz, możesz również podać swój adres jako adres nadawcy paczki.