Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Technika reklamowa

  • na targi, promocje, wydarzenia
  • łatwy transport i montaż
  • indywidualne wyposażenie przed i w Twoim sklepie

SAXOPRINT - Twój sklep z techniką reklamową

SAXOPRINT nie tylko drukuje indywidualne materiały reklamowe i dokumenty firmowe, takie jak ulotki, papier firmowy i broszury, ale także wyposaża kompletny wygląd zewnętrzny na targach i imprezach. Oferujemy Ci produkty, które można drukować indywidualnie i które spełniają wysokie wymagania naszych klientów. Przy wyborze materiałów reklamowych zwracaliśmy szczególną uwagę na ich mobilną użyteczność, długą żywotność i wysoką jaskrawość kolorów druku. Gwarantuje to, że Twój przekaz reklamowy dotrze do klientów i partnerów biznesowych we właściwy sposób.

Nawiasem mówiąc, produkty te nadają się również do wyposażenia Twojej firmy i pomieszczeń sprzedaży. Na przykład, rollupy pozwalają na rozgraniczenie obszarów i zapewniają optymalną prywatność. Nasze lady targowe umożliwiają ustawienie małej powierzchni recepcyjnej w wąskich pomieszczeniach i łatwą wymianę w dowolnym momencie. Banery tekstylne lub z tworzyw mogą być używane przy pomocy wieszaków sufitowych jako dekoracyjne systemy prowadzenia w Twoim sklepie. Banery reklamowe i plandeki wykonane z PCV lub tkaniny flagowej są wytrzymałymi nośnikami reklamy zewnętrznej, służącymi do nagłaśniania Twojej imprezy na mostach i ogrodzeniach.

Rollupy

Rollupy odgrywają ważną rolę, gdy potrzebujesz nośnika reklamowego, który jest łatwy do transportu i szybkiego montażu i demontażu. Jako specjalista w dziedzinie technologii reklamowych oferujemy Rollupy w różnych rozmiarach i w 6 formatach do Rollupów XXL o maksymalnych wymiarach 2,40  m x 2  m.

Nasze modele Classic lub Design nadają się do reklamy targowej lub marketingu imprez, natomiast Roll Up Outdoor polecamy do zastosowań zewnętrznych, na przykład jako środek towarzyszący stoisku rynkowemu. System rolkowy wraz z obudową kasety i torbą transportową jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu baner reklamowy stoi natychmiast. W zależności od okazji można zamówić w sklepie różne materiały do zadruku, np. nie odbijające 450 g/m² plandekę PVC do zastosowań targowych lub nieprzezroczystą tkaninę poliestrową Airtex jako ekran prywatności.

Roll-upy to również odpowiednie produkty technologii reklamowej do celów promocyjnych, na których można umieścić swoje logo, komunikat lub zdjęcie produktu na dużej powierzchni.

Flagi plażowe

Flagi plażowe mogą być optymalnie wykorzystane do przyciągnięcia dużej uwagi, na przykład do towarzyszenia kampanii wizerunkowej lub jako stoper dla klienta przed sklepem. Kolorowy intensywny nadruk na 110 g/m² lekkiej tkaninie flagowej w rozmiarze, który jest możliwy do wysokości 5,20 m, wzbudza zainteresowanie przechodniów i gości.

Ponadto oferujemy 5 wariantów stojaków, które zapewniają, że flagi stoją bezpiecznie, a jednocześnie mają wystarczająco dużo miejsca, aby poruszać się elastycznie przy wietrze. Flagi reklamowe są dostępne w 4 kształtach i różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiedni kształt na każdą okazję i w zależności od układu graficznego.

Cienka tkanina flagowa jest odporna na światło, wiatr i pogodę, można ją również prać. W ten sposób można korzystać z flag plażowych zarówno na zewnątrz podczas imprez sportowych, jak i wewnątrz podczas targów, w hotelach lub domach towarowych. Nawiasem mówiąc, Twój przekaz reklamowy jest odbierany ze wszystkich stron - nawet w wersji lustrzanej - ponieważ materiał jest przejrzysty. Możesz użyć tego efektu i odpowiednio zaprojektować swój układ.

L banery

Przy pomocy L bannera można ustawić lekki display reklamowy, który dzięki chromowanej ramie aluminiowej robi szlachetne wrażenie. Podobnie prosty jak rollup, L banner może być ustawiony w bardzo krótkim czasie i przyciąga wzrok na targach wewnętrznych lub promocjach.

Tkaninę Airtex o dużej wytrzymałości drukujemy w formacie 80 cm x 215 cm w kolorach 4/0 zgodnie z euroskalą i dostarczamy baner reklamowy wraz z ramką w praktycznej torbie transportowej. W sklepie można również zamawiać pojedyncze plandeki bez ramy systemowej.

Tkanina 330 g/m² posiada certyfikat ogniowy B1, dzięki czemu nadaje się jako materiał ognioodporny na duże imprezy wewnętrzne, takie jak turnieje sportowe, imprezy lub konferencje.

X banery

X-Banner jest produktem techniki reklamowej, który szczególnie nadaje się do zastosowania w sprzedaży, na przykład podczas promocji, degustacji lub wprowadzania produktu na rynek. Dostępny jest w 3 rozmiarach, z których najmniejszy ma wymiary 30 x 43 cm i dlatego może być używany jako ekspozytor. X baner może być również drukowany w rozmiarach 70 cm x 175 cm, względnie 190 cm.

Rama X jest wykonana z lekkiego aluminium, na rogach którego baner reklamowy jest mocowany za pomocą oczek. Można więc w każdej chwili wymienić motyw plandekę, zmienić ją ponownie i ponownie dbając w ten sposób o zróżnicowane reklamy.

Druk odbywa się w 4/0 kolorach na nieprzezroczystej, ścieralnej i odpornej na promieniowanie UV plandece PCV 500 g/m² , która jest dostarczana z ramką w torbie transportowej.

Banery tkaninowe

Szczególnie wszechstronnym produktem reklamowym w naszym sklepie jest baner z tkaniny. Banery te oferujemy w 4 różnych wersjach: z 110 g/m² tkaniną lekką flagową, 200 g/m² tkaniną dekoracyjną, 240 g/m² tkaniną ekspozycyjną lub 330 g/m² tkaniną poliestrową Airtex.

Wszystkie materiały posiadają certyfikat B1 i dlatego są ognioodporne i można je prać. Na przykład w pomieszczeniach można użyć banerów z tkaniny jako podwieszane pod sufitem do dekoracji, powiesić je jako tło na wystawach handlowych, lub użyć ich do oddzielenia pomieszczeń. Na zewnątrz, banery tkaninowe mogą być używane do reklamy na ogrodzeniach budowlanych, ścianach, mostach lub na imprezach plenerowych.

Chętnie dostarczymy Ci odpowiednie listwy do mocowania i wyposażymy banery tkaninowe bezpośrednio w tunel lub oczka. Te opcje możesz również zamówić w sklepie.

Plandeki

Nasze plandeki reklamowe wykomnane są z 500 g/m² plandeki PCV lub 330 g/m² siatki. Stabilna i nieprzezroczysta plandeka PCV charakteryzuje się szczególnie wysokim kontrastem koloru i może być używana jako pokrycie ogrodzenia budynku lub jako baner mostowy.

Z kolei plandeki siatkowe są lekko przezroczyste i przepuszczalne dla światła i powietrza, dlatego nadają się do reklamy fasadowej oraz do stosowania w miejscach odpornych na wiatr i warunki atmosferyczne. W naszym sklepie z techniką reklamową znajdziesz bezpośrednio dla swoich plandek reklamowych wszystkie dodatkowe opcje, takie jak wyposażenie w oczka, tunele lub aluminiowe listwy zaciskowe. Dzięki nim plandeki dają się bezpiecznie przymocować i nadal są wystarczająco elastyczne, aby można je zastąpić w dowolnym momencie.

Druk może być wykonany w formacie pionowym lub poziomym wielu rozmiarach. W naszej drukarni można zamówić plandeki reklamowe w ilości od 1 do 25 sztuk, przy czym cena ofertowa za sztukę jest tym niższa, im wyższy nakład druku.

Tablice

Tablice to szczególnie wytrzymałe, trwałe i dekoracyjne produkty techniki reklamowej. Są one używane jako drogowskazy, praktyczne znaki informujące o godzinach otwarcia lub jako podstawa wizerunku firmy.

W sklepie oferujemy 3 warianty w różnych rozmiarach. Nadruk na aluminiowym panelu kompozytowym o grubości 3 mm jest stosowany głównie do tablic zewnętrznych, nadruk na sztywnej piance PCV Forex o grubości 5 mm na targach oraz nadruk na przezroczystym lub białym szkle akrylowym o grubości 5 mm - do dekoracji.

Ścianki reklamowe

Mobilne ścianki ekspozycyjne z wykładzinami tekstylnymi lub PCV są idealnym uzupełnieniem naszych lad targowych SAXOPRINT. Samoistnie lub w połączeniu z ladą, ściany targowe mogą być używane na przykład jako przykuwające wzrok przegrody, lub granice stoiska.

Degustacja w supermarkecie, prezentacja Twoich usług na targach regionalnych lub stoisko informacyjne Twojego klubu będzie sukcesem. System siatki nożycowej wraz z akcesoriami takimi jak taśma rzepowa lub magnesy, które w zależności od wybranego modelu dostarczane są w pudełku transportowym lub pakowane w wózek.

Ściankę wystawienniczą można w krótkim czasie postawić samodzielnie lub parami, przetransportować ją w prawie każdym samochodzie i w każdej chwili wymienić jej ekspozycję na nową. Dzięki tej oszczędnej technologii reklamowej można zrobić profesjonalne wrażenie na każdej imprezie targowej. Ściany wystawiennicze są solidne, można je wytrzeć, a nadruk jest imponująco błyszczący i ostry.

Zalecamy stosowanie produktów głównie w pomieszczeniach zamkniętych lub na imprezach zadaszonych, aby zagwarantować przede wszystkim trwałość i trwałość działania kraty nożycowej. Jeśli jest wilgotno, wysusz wszystkie części starannie przed umieszczeniem ich w pudełku lub wózku transportowym dużego modelu wystawowego.

Lady targowe

W naszym sklepie oferujemy lady targowe w 2 modelach: kwadratowa lada z tkaniną tekstylną i blatem imitującym bukowy i blatem pośrednim oraz owalna lada targowa z ciężką plandeką PCV i czarnym blatem.

Oba systemy są wyposażone w kraty nożycowe i mogą być doskonale łączone ze ścianami wystawowymi lub flagami plażowymi. Jedna osoba może łatwo skonfigurować system i przetransportować go w torbie.

Jeśli te produkty reklamowe są używane jako lady degustacyjne, polecamy owalne lady pop up, które są cięższe i można je myć. Wersja kwadratowa doskonale nadaje się dla stoisk informacyjnych, ponieważ można przechowywać dodatkowe broszury, ulotki, prezenty i wizytówki na półce niewidocznej od strony klienta.

Ponadto lada ta posiada certyfikat B1 i w związku z tym spełnia wymagania dla materiałów ognioodpornych zgodnie z zaleceniami dla większości imprez wewnętrznych.

Namioty handlowe

W naszej ofercie sklepowej namiotów składanych znajduje się łatwy w montażu system siatki nożycowej w 4-krotnie regulowanej wysokości z zadrukowanym dachem namiotu, stopami, linami, kołkami i wózkiem transportowym.

Ponadto, można również zestawić indywidualne konfiguracje ścian, drzwi i części bocznych z oknami. Plandeki boczne drukujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Namioty składane należą do ważnej gamy technologii reklamowych, jeśli organizujesz imprezy plenerowe, wydarzenia i targi na zewnątrz.

Kluby sportowe, organizatorzy imprez i organizatorzy letnich wesel i imprez plenerowych doceniają nasze wysokiej jakości namioty składane. Powłoka PU jest w 100% wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i ognioodporna, dzięki czemu namioty są również zgodne z wytycznymi dotyczącymi dużych imprez wewnątrz budynków.

Nasze namioty składane dostępne są w 3 rozmiarach: 3m x 3m, 3m x 4,5m lub 3m x 6m. Nadruk na tkaninie poliestrowej 600D tworzy imponującą, wielkoformatową reklamę, która jest widoczna z daleka, szczególnie na dachu namiotu. Można to wykorzystać do przyciągnięcia uwagi odwiedzających i potencjalnych klientów do siebie już z daleka.

Dzięki bocznym panelom, które można szybko zamontować, można zachować elastyczność w każdej sytuacji i szybko reagować w zależności od warunków pogodowych: otwórz okna, aby zapewnić dopływ świeżego powietrza, zamknij całkowicie boczne panele podczas deszczu i zdemontuj, gdy świeci słońce.