Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Folie samoprzylepne

 • folia do dekoracji szkła, folia dziurkowana, folia standardowa
 • różne formaty do DIN A0
 • wykończenie z laminatu
Folie samoprzylepne
Materiały
Uszlachetnienia
Informacje

Obszary zastosowań

 • informacja o nowościach produktowych
 • zawiadamianie o ofertach specjalnych
 • dekorowanie biur i recepcji
 • reklama na publicznych szybach
 • pomieszczenia prezentacyjne i handlowe
 
format końcowy standardowe formaty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50 x 150 cm
100 x 140 cm
20 x 100 cm
70 x 100
60 x 80 cm
70 x 70 cm
50 x 70 cm
40 x 60 cm
50 x 50 cm
DIN A5 wydłużony
 
formaty dowolne

szerokość: 30 do 400 cm | wysokość: 30 do 140 cm
nakład od 1 do 25 sztuk
ilość stron 1
kolorystyka
4/0 CMYK
 
materiały
70 μm
folia samoprzylepna (trwała)
80 μm
folia do dekoracji szkła (trwała)
145 μm
folia dziurkowana (trwała)
 
uszlachetnienia laminat błyszczący
 
 • Folia standardowa (trwała)

  Nasza standardowa folia jest łatwa w aplikacji i zamienia okna lub drzwi szklane w przyciągające wzrok nośniki reklamowe. Biała folia jest idealną podstawą dla Twojego logo lub sloganu. Folia jest samoprzylepna i szczególnie nadaje się do stosowania na zewnątrz.

   

  Konfiguruj
 • Folia do dekoracji szkła (trwała)

  Z folią do dekoracji szkła nadasz swoim oknom lub szklanym drzwiom szlachetny wygląd. Z folią mleczną Twój lokal będzie wyglądał stylowo i nowocześnie. Folia mleczna chroni przed oślepiającym światłem słonecznym i ciekawskimi spojrzeniami, jednocześnie wpuszczając wystarczającą ilość światła, aby stworzyć jasną atmosferę pomimo ochrony prywatności.

  Konfiguruj
 • Folia dziurkowana (trwała)

  Folia dziurkowana jest jednostronnie nieprzezroczysta. Zewnętrzna powierzchnia jest idealną powierzchnią reklamową i może być drukowana. Struktura otworu jest widoczna tylko po bliższym przyjrzeniu się. Z drugiej strony daje możliwość być oglądana od wewnątrz, dzięki czemu folia dziurkowana jest również przezroczysta..

  Konfiguruj
 
 • Laminat

  Ochroń swoją folię samoprzylepną warstwą laminatu. Dzięki temu drukowany obraz jest zachowywany nawet przy dużych obciążeniach, takich jak promieniowanie UV, zadrapania, wstrząsy i czyszczenie. Ponadto, dzięki swojej wytrzymałości, folia laminowana jest łatwiejsza do klejenia.

  Konfiguruj
 

Wysokiej jakości folie samoprzylepne do powierzchni szklanych

Dzięki naszym foliom samoprzylepnym możeszo przekształcić swoje witryny sklepowe i szklane fasady w duże i wysokiej jakości nośniki reklamowe. Czy to jako ochrona prywatności, dla ofert specjalnych lub wiadomości reklamowych - nasze folie samoprzylepne można zamontować w mgnieniu oka . Folie samoprzylepne można łatwo i bezbłędnie nakładać na każdą szklaną powierzchnię. Dzięki nim zapewniasz prawdziwą atrakcyjność dla oka i umiejętnie osadzasz swój biznes na rynku.

Mleczna folia samoprzylepna dla eleganckiej prywatności

Z kolorowymi i indywidualnymi foliami samoprzylepnymi nie tylko przyciągniesz zainteresowane spojrzenia. Można również chronić się przed wścibskimi oczami za pomocą matowych folii okiennych. Szczególnie w przypadku pomieszczeń biurowych należy upewnić się, że Ty i Twoi pracownicy możecie pracować w sposób niezakłócony. Folia do dekoracji szkła to foliamleczna, która zapewnia wysoki poziom prywatności, a w szczególności tworzy prywatność podczas spotkań i rozmów z klientami. Folia chroni również przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przeciwdziała oślepianiu. Nie zapewnia jednak ochrony przed promieniowaniem UV. Indywidualne napisy, logo, kolory tła i nasze darmowe formaty pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych wymagań.

Dlatego projektując swój lokal, polegaj na indywidualnie zadrukowanej folii do dekoracji szkła, aby upiększyć szklane drzwi i okna. To nie tylko sprawia, że miejsca pracy w biurze lub sale konferencyjne są jaśniejsze i bardziej przyjazne, ale także czyni je bardziej nowoczesnymi i przyjaznymi - idealne do pomieszczeń z ruchem ulicznym klientów.

Folie dziurkowane / folie siatkowe dla imponującej reklamy zewnętrznej

Folia dziurkowana (znana również jako folia siatkowa) jest folią PCV o jednolitej perforacji. Tworzy podobny efekt jak weneckie lustro, które jest półprzejrzyste. Nasze folie dziurkami są półprzezroczyste i umożliwiają widok na zewnątrz. Folie siatkowe są zatem często używane jako nośniki reklamy autobusów i tramwajów, ponieważ pasażerowie nadal mogą patrzeć na zewnątrz pomimo reklamy.

Mogą być stosowane do okien i drzwi szklanych do ozdabiania pomieszczeń lub witryn sklepowych lub do profesjonalnego umieszczania na nich przekazów reklamowych. Zalecamy zamawianie dodatkowego laminowania do użytku zewnętrznego w celu lepszej ochrony zadrukowanej folii przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda i światło słoneczne