Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Namioty handlowe

 • 3 różne rozmiary
 • wodoodporny, ognioodporny i odporny na promieniowanie UV
 • części boczne w różnych wersjach

Profesionalne namioty handlowe na Twoje wydarzenia i promocje

Szczególnie w sezonie letnim, namioty składane są bardzo popularne podczas imprez plenerowych. Oferują one ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem na stoiskach promocyjnych. Dzięki wysokości 3,30 m, kolorom firmowym, logo i przekazom reklamowym, z daleka widać, która firma, instytucja lub stowarzyszenie się prezentuje. Na targach, festiwalach miejskich, czy imprezach publicznych indywidualnie drukowane namioty składane, w połączeniu z flagami plażowymi i elementami promocyjnymi stają się magnesem dla odwiedzających.

Gdzie używane są indywidualnie drukowane namioty handlowe?

Na powierzchni 18 m², w namiotach o wymiarach 3 x 6 m, stoliki do piwa, kącik wypoczynkowy z leżakami lub stoisko targowe znajdą ochronę przed słońcem i złą pogodą. Kwadratowy format 3 x 3 m często można znaleźć na cotygodniowych targowiskach w formie namiotów handlowych lub targowych. Stowarzyszenia i przedsiębiorstwa non-profit wykorzystują tę wielkość, aby prezentować się na imprezach publicznych, takich jak festiwale regionalne lub bieżące wydarzenia dobrze widoczne, imponujące i profesjonalne. Namiot składany o wymiarach 3 x 4,5 m może być wykorzystywany jako namiot cateringowy, namiot wystawienniczy lub namiot reklamowy w czasie imprez wewnętrznych.

Jak montuje się i demontuje namiot?

Dzięki aluminiowej obudowie z systemem składania harmonijkowegonasze namioty są szybkie w montażu i demontażu oraz łatwe w transporcie. W ciągu kilku minut dwie osoby mogą rozłożyć namiot i zagwarantować jego stabilność:

 1. Wyjmij wszystkie części z dostarczonego wózka.
 2. Rozciągnij aluminiowy zestaw drążków.
 3. Zamocuj dach za pomocą rzepów.
 4. Wyciągnąć cztery teleskopowe pręty.
 5. Przymocuj kołki, liny napinające i w razie potrzeby panele boczne.

Podczas demontażu, czynności od 1 do 5 muszą być wykonane w odwrotnej kolejności. Dostarczony wózek umożliwia łatwy transport wszystkich części i łatwy załadunek.

Zalety naszych namiotów handlowych

Nasze namioty składane wytrzymują stałe obciążenia, takie jak częsty montaż i demontaż lub długotrwałe użytkowanie na zewnątrz przy wietrze i niepogodzie. Aluminiowa rama i materiał poliestrowy 600D z powłoką PU sprawiają, że namiot jest wyjątkowo wytrzymały i stabilny, chroniąc go przed ścieraniem i wnikaniem wilgoci. Dodatkowe linki napinające, kołki i ściany boczne można łatwo przymocować do namiotu, aby stawić czoło silniejszym wiatrom. Kolejne zalety to:

 • Materiał jest trudnopalny (certyfikat ogniowy B1) i w 100% wodoodporny.
 • Opatentowany system siatki nożycowej zapewnia wysoką stabilność i zmniejsza wysiłek związany z montażem i demontażem.
 • 4-częściowe drążki teleskopowe są regulowane do wysokości przejścia 2,30 m.
 • Powłoka PU chroni farby drukarskie przed silnym promieniowaniem UV i blaknięciem farb.
 • Możliwe jest pełnopowierzchniowe zadrukowane wszystkich czterech części w czterokolorowym druku cyfrowym o wysokiej rozdzielczości.

Pozostałe zalety naszych namiotów handlowych

Nasze namioty oferują optymalną ochronę przed wilgocią i zimnem (jeśli dostępne są ściany boczne). Mogą być używane o każdej porze roku, ich wysoka wytrzymałość oznacza, że mogą być używane wielokrotnie bez problemów, są szybkie w montażu, a dzięki atrakcyjnemu wzornictwu przyciągają wzrok. Dalsze zalety:

 • wysoka stabilność dzięki bardzo mocnym profilom aluminiowym o grubości 2 mm, stopom, liniom naciągu i kołkom
 • łatwy transport dzięki aluminiowej ramie i praktycznemu wózkowi
 • prosta i elastyczna konstrukcja dzięki opatentowanej 4-krotnej regulacji wysokości siatki nożycowej
 • powłoka PU optymalnie chroni materiał przed promieniowaniem UV i działaniem czynników atmosferycznych (100% wodoszczelność)
 • ściany boczne drukowane na cełej powierzchni, opcjonalnie dostępne z drzwiami lub oknem
 • ogniotrwałość (certyfikat B1)