Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  

Stabilne lady targowe

W SAXOPRINT można wybrać pomiędzy dwiema wysokiej jakości drukowanymi ladami targowymi. Nasza tekstylna lada targowa przekonuje drewnianą płytą górną i tylną półką.
Dzięki okrągłemu kształtowi lada targowa PCV doskonale komponuje się z zakrzywioną ścianką reklamową PCV i może być błyskawicznie zmontowana.

Messetheken

Hotspot - lada targowa: centrum Twojej obecności na targach

Wiedza marketingowa: Wszystko dzieje się na targowych ladach. To tutaj odbywa się pierwszy kontakt, dystrybucja broszur informacyjnych i upominków, degustacje i transakcje biznesowe. Lada targowa jest hotspotem Twojego stoiska reklamowego. Dlatego też lada musi być wysokiej jakości i solidna, ale jednocześnie lekki i przenośny. Z SAXOPRINT otrzymasz ladę składaną pierwszej klasy, którą oprócz tego ekskluzywnie nadrukujemy. Swoją ladę możesz u nas dostosować do stoiska i kampanii reklamowej.


Modele lady targowej - wyposażenie, konstrukcja, przeznaczenie

Centralnym instrumentem udanego udiału w targach jest lada, którą można kupić w tych wersjach - obie składane:

Messetheke Textil Aufbau Bild 1
1. Prostokątna lada składana, baner tekstylny, otwarty z tyłu, z półką


Tą mobilną ladę targową z blatem stołowym i dodatkową półką imitującą drewno bukowe można ustwić szybko i w łatwy sposób. Należy rozciągnąć system siatki nożycowej, zamocować rozciągliwy 200 g/m² baner tekstylny przy pomocy pasków z rzepami i wstawić płyty. Nie ma zmarszczek, jest półprzezroczysty i odporny na zużycie. Ponadto tkanina włókiennicza posiada certyfikat ogniowy B1 i tym samym spełnia wymagania organizatorów targów.

Tył kontuaru jest otwarty, a towary, materiały informacyjne lub przedmioty osobiste można przechowywać wewnątrz. Szczególnie jeśli prowadzisz kampanię reklamową sam, polecamy ten promocyjny licznik, aby mieć wszystko pod ręką i pod kontrolą


2. Owalna lada targowa, baner PCV, druk dookoła

Lada targowa owalna 90 x 90 x 40 cm nie ma półki, lecz jedynie czarny blat. Wytrzymały i nieprzezroczysty 430 mikrometrowy baner PCV może być przymocowany do siatki nożycowej z magnesami. Wydrukuj swój baner reklamowy wydrukowany w SAXOPRINT i otrzymaj trwałą, wysokiej jakości ladę targową, gdzie banner daje się łatwo wytrzeć z zanbrudzeń.


Wskazówki dotyczące układu drukowania lady składanej

Messetheke Textil Aufbau Bild 2 Wszystkie lady targowe SAXOPRINT o łącznej masie 8 kg każdy są łatwe w przenoszeniu, można je montować samemu w 3 minuty i transportować w dowolne miejsce w praktycznej torbie transportowej. Ścianki reklamowe, flagi plażowe oraz roll-upy mogą być rozmieszczone wokół stoiska targowego w taki sam sposób, jak w namiocie składanym, np. w celu ochrony go przed warunkami atmosferycznymi. Lada z tworzywa pop up może być ustawiana uniwersalnie.
Albo wrukujemy baner z tkaniny w formacie druku 163 x 85 cm albo plandeki PCV 203 x 86 cm w 4-kolorowym druku sublimacyjnym. Odpowiednie szablony wydruków i nasze instrukcje tworzenia danych do druku są dostępne do pobrania online.

Pomysły odnośnie układu graficznego zależą od obszaru zastosowania Twojej lady targowej. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na układ graficzny dla Twojej lady:

  • ekran lady z fotografią innowacji produktowych,
  • kontuar z logo i identyfikacją wizualną,
  • wybór dużych liter, dla ekstrawagancji w sloganie reklamowym,
  • strzałka w górę, aby zwrócić uwagę na produkty ustawione na ladzie
  • projekt opowiada historię na sąsiednich składanych ekranach - integracja lady w przekazywaną historię
 

SAXOPRINT usługi dla Twojej siły reklamowej

Messetheke PVC Aufbau Bild 1 Swoją prezentację targową można przeprowadzić w całości za pomocą produktów drukowanych w SAXOPRINT. Dostarczamy bez dodatkowych kosztów wysyłki, w cenie określonej w kalkulacji. Drukując jednocześnie ulotki, broszury, prospekty i wizytówki, oszczędzasz czas. Drukujemy również w zakresie techniki reklamowej od flag plażowych, przez namioty handlowee, aż po stanowiska degustacyjne. Jeśli zlecisz drukowanie kilku lad targowych bezpośrednio w SAXOPRINT, cena jednostkowa będzie oczywiście niższa. Opcjonalnie umieścimy Twój adres na paczce jako nadawcy zamiast naszego adresu.

Przed rozpoczęciem drukowania, dokonamy bezpłatnie podstawowej kontroli danych do druku. Jeśli wszystko jest w porządku, zaczynamy sublimację lub druk cyfrowy, który daje wodoodporne, światłoodporne i błyszczące kolory.
Produkcja jest zakończona w ciągu zaledwie 5 dni roboczych. Wysyłka wymaga około jednego dnia. O statusie zamówienia zostaniesz poinformowani zarówno przez panel klienta, jak i dodatkowo drogą mailową

Możesz polegać na SAXOPRINT. Nasze maszyny drukarskie nigdy nie stoją w miejscu, a z naszymi pracownikami infolinii dla klientów można się kontaktować telefonicznie. Od poniedziałku do piątku.