Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zamknij
Osobiste fachowe doradztwo   22 397 89 99 Pn - Pt: od 9.00 do 16.00   serwis@saxoprint.pl
Zalogowany jako  
Szablony danych do druku

Foldery

Skalkuluj i drukuj
Nasza oferta dla ciebie
Cena netto  
Zniżka w ofercie specjalnej    
Rabat kliencki    
Rabat produktowy    
Twoja cena netto  
VAT
 
Twoja cena brutto
Cena standardowa    
w tym drukowanie, dalsze przetwarzanie, wysyłka i obowiązujący VAT
Nie masz własnego
pliku do druku?
 
Termin realizacji Termin realizacji
 • Standard
 • Express
 • Następnego dnia
 •  
 •  
 •  
 •  
Masa papieru
 • Egzemplarz
 • Razem
 •  
 •  
Okno składane – specjalny format dla specjalnej reklamy

Nawet w nowoczesnej epoce cyfrowej drukowana ulotka jest obiecującym instrumentem marketingowym do reprezentowania firmy w wyrafinowany sposób. W przeciwieństwie do zwykłej ulotki, składane ulotki oferują możliwość uporządkowania wielu informacji i zdjęć w przejrzysty sposób.

 

Tak jak wszechstronne są możliwości zastosowania ulotek składanych, tak i gama formatów i zakres stron w SAXOPRINT są tak wszechstronne, jak to tylko możliwe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje falcowania, takie jak harminijkowe, do środka czy ołtarzowe, dzięki którym możesz zmieniać układ elementów tekstowych, jak chcesz.

 

Reprezentatywnym wariantem zawartości 6- lub 8-stronicowej jest ulotka z zagięciem okienkowym (zwanym również zagięciem ołtarzowym). Dzięki takiemu falcowaniu, zewnętrzne boki są składane do wewnątrz, tworząc klapy, które można otworzyć jak okiennice. Twoje ulotki ołtarzowe wydrukujemy w najlepszej jakości, tak, że Twoi klienci będą brali ulotki do ręki z przjemnością.

Ulotka z okienkiem składanym – ekscytujący sposób na reklamę

Jeśli chcesz wydrukować w SAXOPRINT wysokiej jakości ulotki z zagięciem ołtarzowym, masz do wyboru między podwójnym lub potrójnym zagięciem. Ulotka podwójnie składana składa się z sześciu stron: cztery wąskie i dwie szerokie. Jeśli chcesz wydrukować ulotki ołtarzowe z trzema zagięciami, masz do dyspozycji osiem stron tego samego rozmiaru dla indywidualnego projektu. Efekt okna zaprasza to zagięcie do zdobycia punktów u klientów dzięki efektowi zaskoczenia i przykuwającemu wzrok wyglądowi.

 

Wzbudź ciekawość drukowanymi, składanymi stronami zewnętrznymi i zachęcić czytelnika do otwierania okien o atrakcyjnym wzornictwie. W centrum składanej ulotki znajduje się miejsce na pięknie zaprojektowany przekaz główny, podczas gdy na stronach po prawej i lewej stronie znajdują się dalsze informacje. Różne typy i formaty papieru, takie jak DIN A5 lub DIN A6 umożliwiają indywidualne zaprojektowanie ulotki.

 

Drukując ulotki falcowane ołtarzowo możesz polegać na wysokim nasyceniu kolorów i najlepszej obsłudze klienta. Nasz duży i nowoczesny park maszynowy gwarantuje wysoką jakość oraz szybką produkcję dużych nakładów do 200.000 sztuk. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów podczas procesu zamawiania, nasi kompetentni pracownicy z przyjemnością Ci pomogą.

Drukuj ofertę
Chcesz wydrukować ofertę dla skalkulowanego produktu? Możesz to zrobić szybko i wygodnie na tej stronie. Twoje dane wprowadzone poniżej pojawią się w nagłówku oferty, dodatkowo otrzymasz tę ofertę pocztą e-mail. Oferta jest ważna przez 14 dni.

* pola obowiązkowe
Potwierdź CAPTCHA
Prosimy o potwierdzenie, że zgadzają się Państwo z naszą polityką prywatności.
Filmy
Proces zamawiania
Kalkulacja
Dostawa i płatność
Sprawdzanie zamówienia
Przesyłanie danych
Rodzaj papieru
Papier kredowy
Papier offsetowy
Rodzaj zaginania
Zagięcie ołtarzowe
Zagięcie równoległe
Zagięcie krzyżowe
Składanie w "C"
Składanie w "Z"
Uszlachetnienie
Lakier UV
Foliowanie
Verarbeitungsarten
Żłobienie
Perforacja
Broszury
Zszywanie & zszywanie oczkowe
Bindowanie
Klejenie
Książki z twardą okładką
Usuń zapisany szablon
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany szablon?                                                  

Nie pytaj w przyszłości

Nazwa Twojego designu
Tutaj wprowadź nazwę swojego projektu. Użycie znaków specjalnych nie jest możliwe.

Nazwa